برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/محمد بنا: شانس کسب چند مدال طلا داریم/ می‌توانیم به رکورد جدید برسیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: ملی‌پوشان تیم ایران شانس کسب چند مدال طلای بازیهای آسیایی گوانگجو را دارند.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: پس از بازگشت از رقابتهای جهانی تمرینات  برای شرکت در بازیهای آسیایی گوانگجو آغاز شد که ما برای حضور در این مسابقات چهار مرحله اردوی منظم را در محل خانه کشتی تهران پشت سرگذاشتیم.

دارنده مدال نقره جهان ادامه داد: معتقدم که ترکیب انتخاب شده برای حضور در بازیهای آسیایی قوی تر از رقابتهای جهانی است و از آنجا که در این رقابتها مدال طلا دارای اهمیت است ما سعی کردیم بهترین نفرات خود را برای حضور در گوانگجو انتخاب کنیم.

وی تصریح کرد: در وزن 84 کیلوگرم طالب نعمت پور با یک دنیا انگیزه امید اول کسب مدال طلای ماست ضمن اینکه سوریان، امیر علی اکبری، بابک قربانی نیز در اوزان 55، 120 و 96 کیلوگرم نیز شانس کسب مدالهای خوشرنگ را دارند.

بنا تاکید کرد: علیزاده در وزن 74 کیلوگرم تازه از بند مصدومیت رها شده و حریفان جدی پیش رو دارد اما وی کشتی گیر توانمندی است.

وی اظهار داشت: در وزن 60 و 66 کیلوگرم نوروزی و عبدولی بهترین نفرات ما برای حضور در گوانگجو بودند آنها نیز در این مدت تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته اند اما در وزنهای سختی در این رقابتها شرکت دارند امیدوارم بتوانند با استفاده حداکثری از توانمندیهای خود در این مسابقات سر بلند باشند. 

بنا در پایان با اشاره به اینکه از تمامی مردم ایران می خواهد تا وی و  کشتی گیرانش را دعا کنند، خاطرنشان کرد: ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز تنها در بازیهای آسیایی صاحب دو مدال طلا شده ایم و می توانیم در این رقابتها به یک رکورد تازه برسیم ولی بهرحال در کشتی چیزی قابل پیش بینی است حوادث غیر مترقبه، قرعه و شرایط کشتی گیران در روز مسابقه در این زمینه موثر است.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: