برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازی های آسیایی گوانگجو؛ كسب 3 طلا، 2نقره و 2 برنز دیگر در روز هفتم برای كاروان ایران

در پایان روز هفتم شانزدهمین دوره بازی های آسیایی گوانگجو كاروان ورزشی كشورمان 3 طلا، 2نقره و 2 برنز دیگر را كسب كردند و به رده چهارم صعود كردند. در تکواندو و در وزن چهارم مردان محمد باقری معتمد با شکست حریفانی از تایلند ، اردن و چین به فینال رقابت ها راه یافت و در این مسابقه 6 بر 4 نماینده کره جنوبی را شکست داد و هفتمین مدال طلا ایران را کسب کرد.

راحله آسمانی در وزن پنجم بانوان با شکست حریفانی از تاجیکستان و نپال به فینال رسید ولی در این مرحله مقابل کره جنوبی شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

پریسا فرشیدی دیگر تکواندوکار بانوی ایرانی در وزن چهارم با شکست حریفان خود به دیدار فینال رسید ولی در این مرحله به حریفی از چین باخت و نقره گرفت .

رضا نادریان در وزن سوم پس از پیروزی بر حریفی از نپال در دور نخست ، در دور دوم مغلوب تکواندکار فیلیپینی شد و از دور مسابقات کنار رفت.
...
در وزنه برداری و در وزن به اضافه 105 کیلو بهداد سلیمی با مهار وزنه 205 کیلو در یک ضرب و 235 در دو ضرب به رکورد مجموع 440 رسید و مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کرد.
در این وزن سجاد انوشیروانی نیز با مهار وزنه های 195 در یک ضرب و 232 در دو ضرب و کسب رکورد مجموع 427 ، مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کرد.
...
در روئینگ تک نفره سبک وزن و در مسافت 2000 متر ، محسن شادی با ثبت زمان 6 دقیقه و 55 ثانیه و 62 صدم ثانیه زودتر از دیگر رقبای خود از خط پایان گذشت و یک نشان طلا برای ایران به دست آورد.

در روئینگ چهار نفره بانوان نیز تیم کشورمان متشکل از نسیم بن یعقوب ، مریم سعیدی ، سولماز عباسی زاد و حمیرا برزگر به نشان برنز دست یافت.
...
در دراگون بت و در مسافت 500 متر تیم مردان ایران در مکان هشتم ایستاد و در بخش بانوان تیم کشورمان ششم شد.
...
در بوکس فروتن گل آرا در وزن 60 کیلوگرم و هومن کرمی در وزن 64 کیلوگرم با برتری مقابل حریفان خود به مرحله یک چهارم پایانی صعود کردند.
در وزن 81 کیلوگرم احسان روزبهانی با شکست برابر حریفی از ازبکستان از دور رقابت ها حذف شد .
...
در هندبال تیم ملی ایران با نتیجه 32 بر 27 کویت را شکست داد و به مرحله نیمه پایانی صعود کرد.
...
در مرحله یک چهار نهایی فوتبال هم تیم امید ایران با تک گل حمید رضا علی عسگری عمان را شکست داد و حریف ژاپن در مرحله نیمه پایانی شد.
...
در مرحله دوم رقابت های والیبال تیم ملی ایران در سه ست پیاپی تایلند را شکست داد ، تیم ایران در دومین دیدار خود در این مرحله مقابل چین قرار خواهد گرفت.
.....
در ادامه رقابت های بسکتبال تیم ملی ایران با نتیجه 78 بر 63 برابر هند به برتری رسید .
....
در تیر و کمان و در بخش ریکرو زهرا دهقان و زهرا شمس به مرحله حذفی راه یافتند.
...
در والیبال ساحلی ، تیم الف کشورمان مقابل تایلند به پیروزی رسید اما تیم ب ایران مغلوب چین شد.
...
در شطرنج تیم های مردان و زنان ایران به ترتیب مقابل ویتنام و چین نتیجه را واگذار کردند.
...
در شمشیربازی و در اسلحه سابر ؛ مجتبی عابدینی و حمیدرضا طاهرخانی با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات حذف شدند.
...
در کیو اسپرت حسین وفایی در یک‌هشتم نهایی به حریفی از تایلند باخت و از دور مسابقات حذف شد.
...
در تیراندازی و در ماده تراپ بانوان ایران متشکل از معصومه عامری، نرگس رنجبر و سپیده سیرانی با کسب ۱۶۱ امتیاز در جای هفتم مسابقات قرار گرفت.

در بخش انفرادی این ماده نیز معصومه عامری چهاردهم شد و نرگس رنجبر و سپیده سیرانی نیز به ترتیب در رده های بیست و سوم و بیست و ششم قرار گرفتند .
...
در جدول رده بندی مدالی این رقابت ها تا پایان روز هفتم چین با 125 طلا ، 54 نقره و 55 برنز بر سکوی نخست ایستاده ، کره جنوبی با 43 طلا ، 36 نقره و 50 برنز رده دوم را به خود اختصاص داده ، ژاپن با 24 طلا ، 49 نقره و 51 برنز سوم است و ایران هم با 8 طلا ، 7 نقره و 13 برنز در رده چهارم قرار دارد.
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: