برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:یک پنجم تیم‌های متمول سرمایه‌گذاری کردیم/ مدعی اصلی قهرمانی هستیم

مدیرعامل باشگاه شهید منصوری قرچک با ابراز خرسندی از قهرمانی تیم فوتسال این باشگاه در نیم فصل مسابقات لیگ برتر تاکیدکرد، سرمایه گذاری این تیم به اندازه یک پنجم تیمهای متمول فوتسال ایران است.

کریم منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص روند توام با فراز و نشیب تیم فوتسال شهید منصوری قرچک در مسابقات لیگ برتر که در نهایت منجر به قهرمانی نیم فصل اول شد، گفت: چینش مسابقات لیگ برتر فوتسال به گونه‌ای بود که ما باید دیدارهای دشوار خود مقابل مدعیان لیگ برتری را طی هفته‌های نخست برگزار می کردیم. ما در این دیدار نتایج بدی مقابل مدعیان لیگ کسب نکردیم اما به خاطر اینکه در ادامه مسابقات نتایج خوبی بدست آوردیم، نتایج تیم در هفته های پایانی نیم فصل اول بیشتر بدست آمد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم فوتسال شهید منصوری قرچک در مسابقات لیگ برتر افزود: ما اگر بتوانیم پنج هفته آغازین نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر را با نتایج خوبی پشت بگذاریم و صدر جدول را حفظ کنیم، می توانیم عنوان قهرمانی مسابقات لیگ را بدست آوریم.

مدیرعامل باشگاه شهید منصوری قرچک در ادامه تاکید کرد، سرمایه گذاری این باشگاه برای حضور در مسابقات لیگ برتر به اندازه یک پنجم باشگاههای متمول حاضر در این پیکارها نبوده است، افزود: شما فکر می کنید، چرا استیل آذین در لیگ برتر نمی گیرد؟ این تیم بازیکن خوب و ستاره کم ندارد اما جنسش جور نیست. در فصل نقل و انتقالات مسئولان این باشگاه خوب و با برنامه ریزی یارگیری نکرده‌اند، به همین خاطر در کوران مسابقات لیگ به مشکل برخوردند.

وی در ادامه با طرح این موضوع که قهرمان لیگ برتر فوتسال به احتمال فراوان با گذشت پنج هفته از نیم فصل دوم این رقابت‌ها مشخص خواهد شد، افزود: ما کمتر از دیگر تیم‌های لیگ سرمایه گذاری و خرج کردیم اما با هدف یار گرفتیم. جنس تیم ما جور است، باور کنید اگر مجید لطیفی هرچه زودتر به ترکیب تیم برگردد، دیگر هیچ تیمی جلودار منصوری نخواهد شد. ما به غیر از لطیفی در تیم‌مان علی کیایی و محمد کشاورز را داریم که هر تیمی آرزوی داشتن این دو مدافع ملی پوش را دارد.

منصوری در خاتمه تصریح کرد: تیم ما جوان است و در عین جوانی باتجربه عمل می کند. مهمترین شاخصه تیم شهید منصوری این است که حاشیه ندارد. بازیکنان جوان تیم ما به اندازه کافی انگیزه و توانایی دارند که بتوانند از قهرمانی نیم فصل لیگ برتر دفاع کنند.

نیم فصل اول مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با صدرنشینی تیم شهید منصوری قرچک در جدول رده بندی به اتمام رسید


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: