برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخبار هفته کتاب/نمایشگاه کتاب در سازمان تربیت‌بدنی برپا می‌شود/ تقدیر از مراکز برتر کانون

انجمن فرهنگی ناشران ورزشی در دو روز پایانی هفته کتاب جمهوری اسلامی امروز شنبه 29 آبان و فردا یکشنبه30 آبان نمایشگاه کتابی در محل سازمان تربیت‌بدنی برپا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین روز این هفته با عنوان "کتاب، رسانه، ورزش، تربیت و عفاف" نامگذاری شده است که به همین مناسبت نمایشگاه تخصصی کتابهای ورزشی در سازمان تربیت بدنی برپا می‌شود.

در این نمایشگاه تخصصی کتابها با 40 درصد تخفیف عرضه خواهند شد.

بنا به اعلام انجمن فرهنگی ناشران ورزشی، در این نمایشگاه کتابهای تخصصی ناشران عضو این انجمن  با تخفیف از سوی معاونت فرهنگی ارشاد و ناشران ارائه می‌شوند.
تقدیر از مراکز برتر کانون در حوزه کتاب و کتابخوانی   مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با هفته کتاب از برترین مراکز کانون استان تهران در حوزه کتاب و کتابخوانی با اهدای لوح تقدیر کرد.   سید صادق رضایی طی مراسمی از مراکز  10، 40، 25، 33، شهر قدس و قرچک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان که در حوزه کتاب و کتابخوانی فعالیت گسترده‌ای داشته‌اند تقدیر کرد.   رضایی در این مراسم  که با حضور اعضای کتابخوان مراکز فرهنگی و هنری کانون استان برپا شد گفت: مدیران کانون قدر و قیمت مخاطبان‌ خود یعنی کودکان و نوجوانان را می‌دانند؛ شما نوجوانان هم قدر خودتان را بدانید و از نوجوانی خود بیشترین استفاده را ببرید.
 
مدیرعامل کانون تاکید کرد: چون شما هستید، ما هستیم. مالک اصلی همه امکانات کانون شمایید و ما خدمتگزاران شما هستیم. بهترین لحظات ما با شما نشستن و حرف شما را شنیدن است.
 
وی همچنین گفت: تا تابستان سال 90، کانون به تعداد روزهای تعطیل برای کودکان و نوجوانان رمان تولید می‌کند.
 
انتشار دو کتاب در بزرگداشت ملک‌شامران
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان همزمان با هجدهمین دوره هفته کتاب دو عنوان کتاب با محوریت معرفی زندگی و آرمانهای شهید کامبیز (یوسف) ملک شامران نویسنده کودکان و نوجوانان منتشر کرده است.   عنوان یکی از این دو کتاب "کام یوسف" است که در آن تعدادی از نویسندگان به بازگویی خاطرات خود از شهید ملک شامران پرداخته‌اند.   در این کتاب یادداشتهایی از نویسدگانی چون مصطفی رحماندوست، جعفر ابراهیمی، محمدرضا سرشار، سید مهدی شجاعی و مهدی ارگانی به چشم می‌خورد.   این کتاب در 2 هزار نسخه منتشر شده است اما به زودی شمارگان آن تا 15 هزار نسخه افزایش خواهد یافت.    زندگی این شهید در کتابی دیگر نیز با عنوان "یاد یوسف" در هفته کتاب منتشر شده است و همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ایام هفته کتاب ویژه برنامه‌هایی برای بزرگداشت وی برگزار کرد.   برنامه‌های ویژه هفته کتاب جمهوری اسلامی تا  فردا 30 آبان ادامه می یابد.  
 
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: