برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟ ۲۰۱۰‬ حيدري: توقع كسب قهرماني در كشتي آزاد را داريم

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- قهرمان اسبق كشتي ايران و جهان با اظهار اميدواري از وضعيت ملي پوشان آزادكار اعزامي به بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گفت: توقع تمامي اهالي كشتي از آزادكاران اعزامي به گوانگجو، كسب ‪ ۴‬يا ‪ ۵‬مدال طلا و تكرار عنوان قهرماني در بازيهاي آسيايي است.

علي اكبر حيدري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد:
طي چند نوبت به محل تمرينات اردونشينان تيم ملي در خانه كشتي تهران رفتم كه خوشبختانه آزادكاران ملي پوش، هر بار نسبت به دفعه قبلي، بهتر و آماده تر به نظر مي‌رسيدند.

وي افزود: كادر فني تيم ملي كشتي آزاد، تركيب خوب و با انگيزه‌اي را از بين داشته‌هاي كنوني كشورمان جمع آوري كرده كه مطمئنا تيم كنوني مي‌تواند در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو با درخشش و موفقيت هميشگي خود ظاهر شود.

پيشكسوت كشتي كشورمان ادامه داد: آنچه مسلم است تمامي ملي پوشان اعزامي به گوانگجو بايد هم اكنون از نظر روحي و رواني تقويت شوند و به اوج آمادگي برسند، چراكه تنها با تكيه بر آمادگي جسماني مطلوب نمي‌توان ادعاي مدال آوري و قهرماني داشت.

حيدري به دوره گذشته بازيهاي آسيايي اشاره كرد و گفت: آزادكاران ملي پوش در دوره قبلي اين بازيها كه در سال ‪ ۲۰۰۶‬در دوحه قطر برگزار شد توانستند ‪ ۴‬مدال طلا و يك نقره كسب كنند و در مجموع به عنوان قهرماني آسيا رسيدند كه اميدوارم امسال نيز بتوانند چنين افتخاري را در گوانگجو رقم بزنند.

سرپرست تيم كشتي آزاد جوانان ايران در خاتمه اظهار داشت: فرنگي كاران اعزامي نيز مانند آزادكاران از آمادگي و انگيزه بالايي برخوردارند و به همين دليل مي‌توان بر درخشش و مدال آوري اين تيم نيز بسيار اميدوار بود.

تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: