برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟ ۲۰۱۰‬ صنعتكاران: كاروان كشتي ايران با آمادگي كامل به گوانگجو خواهد رفت

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران - نايب رييس فدراسيون كشتي در پاسخ به اظهارات اخير برخي منتقدان گفت: كاروان كشتي آزاد و فرنگي ايران با آمادگي كامل و مطلوبي به بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو اعزام خواهد شد.

محمد علي صتعتكاران روز يكشنبه در گفت و گو با سايت فدراسيون كشتي خطاب به تمامي منتقدان كشتي اعلام كرد: تمام كساني كه داعيه علاقمندي و عشق به كشتي دارند، بايد در اين روزها قهرمانان و تيم ملي كشورمان را ياري دهند.

وي افزود: خوشبختانه اغلب قهرمانان و پيشكسوتان اين نكته را رعايت كرده اند، حال چنانچه در اين ميان فردي هم با انجام مصاحبه يا اظهار نظر تلاش هاي را زير سووال برده و احيانا پيشاپيش از ناكامي سخن به ميان مي‌آورد، نشان‌دهنده علايق و خواسته‌هاي نامعمول خود آن شخص است و نبايد آن را جدي گرفت.

نايب رييس فدراسيون كشتي از آمادگي كامل قهرمانان جهت حضور در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو چين سخن به ميان آورد و اظهار داشت: فدراسيون كشتي تمام تمهيدات لازم را جهت موفقيت قهرمانان انجام داده و طي چند ماه اردو هرآنچه كه لازم بوده صورت گرفته تا تيم‌هاي آزاد و فرنگي بدون دغدغه خاطر راهي المپيك آسيايي شوند.

قهرمان اسبق جهان و المپيك در ارتباط با عملكرد احتمالي نفرات و چگونگي كسب مدال از سوي آنان گفت: همانطور كه تاكيد كردم كشتي گيران هر دو رشته آزاد و فرنگي از آمادگي كامل برخوردارند. كادر فني نيز با تمام وجود در اختيار تيم بوده‌اند و بنابراين چشم انداز موفقيت آميزي را پيش رو خواهيم داشت.

وي افزود: با اين وجود عادت ندارم در ارتباط با تعداد مدال و اينكه چه كساني مدال مي‌گيرند صحبت كنم ، زيرا كشتي ورزش بي‌ركوردي است كه در آن علاوه بر فاكتورهاي آمادگي مسائل ديگري از جمله حوادث پيش بيني نشده داوري و مواردي از اين دست هم دخالت دارند.

نايب رييس فدراسيون كشتي در پايان اظهار اميدواري كرد كشتي بتواند در گوانگجو رضايت علاقمندان بي‌شمار خود را جلب كند كه حتما در صورت موفقيت، تنها فدراسيون، كادر فني و قهرمانان خوشحال نخواهند بود، بلكه موفقيت كشتي متعلق به تمام كساني است كه دل در گرو اين ورزش دارند.

تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: