برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ معصومي : انتظار مدال آوري از كشتي بسيار بالاست

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- آزادكار وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم تيم كشتي كشورمان در آستانه اعزام به بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو گفت: با توجه به سوابق و عملكرد درخشان كشتي ايران در اين بازي ها، سطح توقع و انتظار از اين رشته مدال آور بسيار بالاست.

فردين معصومي وي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود :
تمرينات خوب و منسجمي را در طول اردوهاي آماده‌سازي پشت سر گذاشتم و فكر مي كنم هم اكنون به شرايط جسماني و روحي مطلوبي دست يافتم.

معصومي خاطرنشان كرد :البته اين شرايط براي تمامي ملي پوشان يكسان است چراكه تمامي آزادكاران اعزامي به بازي‌هاي آسيايي ماههاست كه براي حضوري موفق در اين ميدان معتبر تلاش و تمرين مي‌كنند.

نايب قهرمان رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك در خصوص حريفان قديمي و ديرينه خود نيز گفت: آرتور تايمازوف ازبك و موتاليموف قزاق به عنوان مدعيان اصلي اين وزن محسوب مي‌شوند كه من بارها سابقه رويارويي با اين نفرات را دارم.

معصومي ادامه داد: در دوره قبلي اين بازيها كه در دوحه قطر برگزار شد تا پاي فينال پيش رفتم و در نهايت به مدال نقره بسنده كردم، اما اين دوره با آمادگي و انگيزه بيشتري به ميدان خواهم رفت تا ناكامي فينال ‪ ۲۰۰۶‬را با كسب مدال طلا در گوانگجو ‪ ۲۰۱۰‬جبران كنم.

وي با اظهار اميدواري به كسب مدال توسط ديگر ملي پوشان اعزامي گفت: تيم ملي كشتي آزاد ايران در اكثر اوزان شانس كسب مدال دارد چراكه با نگاهي به تركيب نفرات اعزامي، مي‌توان دريافت كه بيشتر كشتي گيران ما داراي عناوين قهرماني جهان و آسيا هستند.

آزادكار سنگين وزن تيم ملي كشتي كشورمان خاطرنشان كرد : تمرينات پر فشار اردوي آماده‌سازي مدتي است كه به پايان رسيده است و كادر فني تيم ملي در حال حاضر مشغول بالابردن روحيه و انگيزه ملي پوشان و پيگيري تمرينات سبك و پاياني هستند.
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: