برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ ربطي: كاروان كشتي بايد در فضايي مناسب و آرام مهياي اعزام شود

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- دبير فدراسيون كشتي كشورمان تاكيد كرد: كاروان كشتي ايران بايد مدت زمان باقي مانده تا اعزام به بازي‌هاي آسيايي‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو را در فضايي آرام و به دور از حاشيه سپري كند.

عارف ربطي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطرنشان كرد:
خوشبختانه با حضور مستمر محمدرضا يزداني خرم رييس فدراسيون كشتي و ديگر مسئولان ورزشي كشورمان در محل برگزاري اردوهاي تيم ملي ، شاهد بالارفتن روحيه و انگيزه مسافران گوانگجو هستيم.

وي افزود: تمامي ملي پوشان اعزامي به بازي‌هاي آسيايي در شرايط مطلوبي به سر مي‌برند و هم اكنون در حال آماده‌سازي نهايي براي حضور در ميدان هستند.

دبير فدراسيون كشتي خاطرنشان كرد : آزاد و فرنگي كاران ملي پوش كشورمان بيش از هر چيز به آرامش و فضايي مناسب براي آماده‌سازي نياز دارند كه در همين زمينه از تمامي اهالي كشتي مي‌خواهم براي حفظ اين شرايط از ايجاد هرگونه مسايل حاشيه‌اي خودداري كنند.

ربطي افزود: بايد به اين نكته توجه داشت كه كسب موفقيت در كشتي بيش از هر چير باعث افتخار ورزش ايران در بازي‌هاي آسيايي است و مطمئنا افتخاراتي كه در اين رشته حاصل مي‌شود، متعلق به ورزش كشور و باعث خوشحالي تمامي مردم و مسئولان است.

وي در مورد اتفاقات حاشيه‌اي و برخي اظهار نظرهاي اخير گفت: متاسفانه برخي از اهالي اين رشته بدون در نظر گرفتن صلاح كار، دست به انتقادات بي اساسي مي‌زنند كه در واقع هيچ سودي به جز بر هم زدن آرامش كشتي ندارد.

دبير فدراسيون كشتي يادآور شد : ما به عنوان عضوي از خانواده كشتي بايد همواره به ياد داشته باشيم كه براي موفقيت اين رشته گام برداريم و از هرگونه حاشيه‌سازي و برداشت‌هاي شخصي دوري كنيم.

رقابت‌هاي كشتي بازي‌هاي اسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو از روز ‪ ۳۰‬آبان تا پنجم آذرماه در سالن هواگنگ برگزار مي‌شود .

قرار است تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و فرنگي كشورمان در دو نوبت اواخر آبان ماه به گوانگجو اعزام شوند .


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: