برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ گودرزي: صادق شرايط طلايي شدن در گوانگجو را دارد

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- مربي سازنده كشتي كشورمان در آستانه اعزام و به ميدان رفتن پسرش در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو گفت: با توجه به آمادگي بالاي روحي و جسمي صادق، از هم اكنون او را به عنوان يكي از مردان طلايي كاروان كشتي ايران مي دانم.

سعيد گودرزي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: صادق ماههاست كه در اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي حضوري مستمر دارد و هم اكنون با روحيه و انگيزه زيادي، تشنه مدال آوري در بازيهاي آسيايي است.

وي افزود: تمامي اهالي كشتي صادق گودرزي را به عنوان نايب قهرمان رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو ، دارنده مدال برنز رقابتهاي جهاني ‪۲۰۰۹‬ دانمارك و قهرمان رقابتهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬دهلي نو مي‌دانند و طبيعي است كه اين بار نيز در گوانگجو از او انتظار درخشش دارند.

گودرزي به مدعيان وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم بازيهاي آسيايي و مهمترين حريفان پسرش اشاره كرد و گفت: اصلي‌ترين مدعي اين وزن، همان آزادكار كره جنوبي است كه البته يكبار در يك كشتي حساس و نزديك در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك مغلوب صادق شده است.

مربي سازنده و باتجربه كشتي كشورمان ادامه داد: ضمن اينكه شاپيف قزاق نيز در اين دوره از بازيها حضور ندارد و نفر دوم قزاق‌ها به گوانگجو خواهد آمد كه خوشبختانه صادق دو بار توانسته او را شكست دهد.

وي در خاتمه تصريح كرد: با توجه به اين شرايط، دليلي براي عدم قهرماني آزادكار وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم تيم ايران وجود ندارد، مگر اينكه اتفاق خاصي رخ دهد. ضمن اينكه با در نظر گرفتن شرايط و توان تيم اعزامي ايران،مي توان به كسب ‪ ۳‬مدال طلا اميدوار بود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: