برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ فرنگي كار وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم تيم ملي: انگيزه زيادي براي مدال آوري دارم

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران - نماينده وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم تيم ملي كشتي فرنگي ايران در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو را مي‌توان يكي از باانگيزه‌ترين نفرات اعزامي به اين بازيها دانست كه به واقع تشنه حضور در ميدان و كسب مدال است.

طالب نعمت پور كه در اوج آمادگي در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو به دليل حمايت از مردم مظلوم فلسطين از رويارويي با حريفي از رژيم اشغالگر قدس خودداري كرد، اين بار فرصت را مغتنم شمرده تا در بازيهاي آسيايي ‪۲۰۱۰‬ گوانگجو عرض اندام كند.

وي روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا گفت: نزديك به يكسال است كه در اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي، حضوري مستمر و منسجم دارم و هم اكنون در شرايط آمادگي روحي و جسمي مطلوبي بسر مي‌برم.

نعمت پور افزود:پس از اتفاقات رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو و عدم حضور در اين ميدان بزرگ، تمام تلاشم را براي حضور در تركيب تيم اعزامي به بازيهاي آسيايي به كار بستم كه خوشبختانه با حسن اعتماد كادر فني اين فرصت به من داده شد.

فرنگي كار لرستاني تيم ملي كشتي فرنگي ايران تصريح كرد: همين موضوع باعث شده تا انگيزه و روحيه ام براي درخشش در بازيهاي آسيايي دو چندان شود، چراكه احساس مي‌كنم چيزي براي قهرماني در گوانگجو كم ندارم.

وي به دو عامل جنگندگي و تكنيك در كسب موفقيت اشاره كرد و گفت: اعضاي كادر فني تيم ملي بارها به من تذكر داده‌اند كه بايد از همان كشتي اول به فكر كسب پيروزي قاطع در مقابل حريفانم باشم كه من نيز براي رسيدن به طلاي بازيهاي آسيايي از هيچ تلاشي دريغ نخواهم كرد.

نعمت پور در خاتمه به حريفان اصلي خود اشاره كرد و افزود: فرنگي كاران كره جنوبي، چين و قزاقستان از جمله حريفان اصلي من هستند، اما در كنار اين نفرات نبايد از حريفان ديگر غافل شد.

تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: