برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ انوشيرواني: كسب مدال برنز را راضي‌كننده مي‌دانم

ورزش. وزنه برداري. گوانگجو
تهران - وزنه برداري دسته فوق سنگين تيم ملي ايران در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو پس از كسب مدال برنز اين رقابت‌ها گفت: با توجه به شرايط جسماني و تمريناتم پس از عمل جراحي، كسب مدال برنز بازي‌هاي آسيايي را قابل قبول مي‌دانم.

به گزارش روز جمعه ايرنا؟ سجاد انوشيرواني پس از كسب مدال برنز دسته +‪۱۵۰‬ كيلوگرم پيكارهاي وزنه برداري بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو گفت: در مجموع از عملكرد خودم راضي ام و با توجه به جراحي زانوي پاي راستم و همچنين دوران ريكاوري و آماده سازي، همين مدال برنز را نيز قابل قبول ارزيابي مي‌كنم.

وي به رها شدن وزنه در حركت دو ضرب اشاره كرد و افزود: به نظر من ميله وزنه اصلا استاندار نبود و به دليل آج‌هاي نامناسب و صاف، از دستم رها شد انوشيرواني ادامه داد: به هر حال من نهايت تلاشم را به كار گرفتم تا به مدال برسم كه خوشبختانه توانستم پس از قهرماني بهداد سليمي من هم روي سكوي سوم رقابت‌هاي فوق سنگين وزنه برداري بازي‌هاي آسيايي بايستم.

گفتني است ملي پوش دسته فوق سنگين وزنه برداري كشورمان امروز در حركت يكضرب موفق به ثبت ركورد ‪ ۱۹۵‬كيلوگرم شد و در حركت دو ضرب هم وزنه ‪۲۳۲‬ كيلوگرم را بالاي سر برد تا با مجموع ‪ ۴۲۷‬كيلوگرم صاحب مدال برنز بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو شود.
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: