برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/کمانداران ایران حریفان خود را در مرحله حذفی شناختند

تیم ملی تیراندازی باکمان ایران حریفان خود را در دو بخش انفرادی و تیمی در مرحله حذفی مسابقات تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی شناخت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، بعد از پایان یافتن دور مقدماتی رقابت‌های تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی هر دو تیم ایران در بخش تیمی راهی مرحله حذفی شدند. تیم بانوان ایران در مرحله حذفی فردا برای صعود به جمع هشت تیم برتر با تیم ژاپن مسابقه می دهد.

تیم مردان ایران هم بعد از قرار گرفتن در جایگاه پنجم دور مقدماتی طبق قرعه برای قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر مسابقات روز دوشنبه به مصاف تیم نپال خواهد رفت.

در بخش انفرادی هم دو کماندار برتر هر کشور جواز حضور در مرحله حذفی را بدست آورده‌اند. بدین ترتیب روز سه شنبه هفته جاری زهرا شمس با حریفی از اندونزی و زهرا دهقان با کمانداری از هند روبه‌رو می شود. این دو کماندار برای راهیابی به جمع 16 تیرانداز برتر باید از سد حریفان خود در مرحله اول حذفی عبور کنند.

در بخش مردان هم میلاد وزیری با حریفی از قزاقستان و کیوان ریاضی مهر با تیراندازی از تایلند مسابقه خواهند داد. رقابت‌های بخش حذفی تیروکمان در بخش مردان روز چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

تیم ملی تیروکمان ایران در کمان ریکرو برای اولین بار در این رقابت‌ها شرکت کرده است. شانزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: