برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/بدترین اتفاق برای والیبال ساحلی رقم خورد/ می‌توانیم به موفقیت‌ استثنایی برسیم

سرمربی تیم والیبال ساحلی رویارویی تیم‌های "الف" و "ب" کشورمان در بازی‌های آسیایی گوانگجو را بدشانسی و بدترین اتفاق برای این رشته برشمرد.

حمید موحدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد قرعه کشی مسابقات والیبال ساحلی و رویارویی تیم‌های "الف" و "ب" کشورمان در مرحله یک شانزدهم نهایی گفت: بسیار ناراحتم، در قرعه کشی بابدشانسی مواجه شدیم و این بدترین اتفاق برای تیم ایران محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: هر دو تیم "الف" و "ب" ایران در شرایط خوبی قرار داشتند و امیدوار بودیم هر دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند اما در این شرایط به راحتی یک شانس والیبال ساحلی ایران برای حضور بهتر در این مسابقات کم شد.

سرمربی تیم والیبال ساحلی خاطرنشان کرد: برنده دیدار تیم‌های "الف" و "ب" ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی باید به مصاف قزاقستان برود. اگر بتوانیم در آن دیدار پیروز شویم کاری بزرگ و فوق استثنایی انجام داده‌ایم زیرا در نخستین تجربه‌مان در حضور در چنین مسابقاتی به جمع 4 تیم پایانی صعود کرده ایم.

وی اضافه کرد: در بازی‌های آسیایی بوسان و دوحه در آخرین لحظه کنار گذاشته شدیم اما با موفقیت‌هایی که در این مسابقات کسب کردیم، حضورمان برای نخستین مرتبه در این رقابت‌ها بسیار خوب بود.

موحدی در پایان گفت: حضور در این مسابقات استارت و شروع خوبی برای والیبال ساحلی بود و امیدوارم در آینده بتوانیم به موفقیت‌های بزرگتری دست یابیم.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: