برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حسین شمس:نامزدی مربی قرن آسیا افتخار بزرگی است/ به فینال جام جهانی فکر می‌کنم

سرمربی تیم فوتسال کشورمان نامزدی بهترین مربی قرن فوتسال آسیا را افتخاری بزرگ برای خود و فوتسال ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شمس ضمن بیان این مطلب در خصوص کاندیداتوری خود برای کسب عنوان بهترین مربی قرن فوتسال آسیا گفت: فردا به مالزی خواهم رفت تا در مراسم انتخاب بهترین مربیان قرن آسیا شرکت کنم که در این سفر در معیت بزرگانی چون حشمت مهاجرانی ، جلال طالبی ، بیاتی و همچنین فرزند مرحوم رنجبر خواهم  بود.

شمس اضافه کرد: قرار است طی مراسم ویژه ای مربی قرن فوتسال از سوی کنفدراسیون فوتسال آسیا انتخاب شود و خدا را شکر می کنم که کاندیدای بهترین مربی قرن فوتبال آسیا هستم . امیدوارم که به عنوان نماینده مربیان فوتسال ایران به این مهم دست یابم تا افتخار دیگری به افتخارات بیشمارفوتسال ایران اضافه شود . البته مطمئما حضور من به عنوان کاندیدای بهترین مربی قرن فوتسال باعث می شود که مربیان فوتسال آسیا درسالهای آینده با انگیزه بیشتری کار کنند.

وی در ادامه درباره مرحله بعدی اردوی تیم فوتسال کشورمان گفت: اردوی بعدی ما پیش از دیدار مقابل بل‍ژیک برگزار خواهد شد که قرار است دی ماه برگزار شود. البته ما می خواهیم بازیکنان دراختیار باشگاه هایشان باشند و دو روز قبل از این مسابقه بازیکنان را از باشگاه ها تحویل بگیریم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال یادآورشد: تیم ملی فوتسال بلژیک در پاسخ به سفرسال گذشته ما به بروکسل به ایران خواهد آمد. ضمن اینکه درماه بهمن با تیم ملی اوکراین دیدارخواهیم کرد و دراسفند دو دیدار مقابل تیم ملی برزیل خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره محل برگزاری دیدار تدارکاتی  تیم های فوتسال ایران و برزیل گفت: تا این لحظه شهرهای مشهد ، اردبیل، تبریز و قم برای میزبانی این دیدار اعلام آمادگی کرده اند که فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال درحال بررسی شرایط این شهرها هستند. به هر جهت حضور تیم ملی فوتسال در شهرستانها همواره با استقبال بیشتری همراه بوده است.
  شمس درباره دعوت از بازیکنان جدید به تیم ملی فوتسال گفت: ما جوانگرایی خوبی انجام داده ایم و همواره به دنبال چهره های جدیدی هستیم و این را هم ثابت کرده ایم. البته ازباشگاه های فیروزصفه اصفهان و کیش ایرقم دو بازیکن را به تیم ملی دعوت خواهیم کرد و همواره بازیکنان خوب زیرنظر کادر فنی خواهند بود.   وی درباره هدف تیم ملی فوتسال ایران برای جام جهانی 2012 تایلند گفت : ما قصد داریم با برنامه ریزی به فینال جام جهانی تایلند صعود کنیم. این را مطمئن باشید که تیم فوتسال ایران به حضور در فینال جام جهانی تایلند فکر می کند و می خواهیم که مقابل تیم های قدرتمند دنیا بازی کنیم و از باخت هم ترسی نداریم . البته اردیبهشت ماه همان سال در رقابتهای مقدماتی در چین که مسابقات قهرمانی آسیا محسوب می شود حضور خواهیم داشت و به دنبال تکرارمقام قهرمانی در سطح قاره هستیم.
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: