برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازی های آسیایی گوانگجو؛ نتایج کاروان ایران تا این لحظه

تیم ایران در هشتمین روز رقابت های آسیایی گوانگجو امروز برابر حریفان خود به میدان رفتند. در هشتمین روز رقابت های آسیایی گوانگجو حسین عسگری در تایم تریل انفرادی مدال برنز را به دست آورد. 

در این مسابقات و در ماده تایم تریل انفرادی جاده که به مسافت 4 / 53 کیلومتر برگزار شد ، حسین عسکری از ایران با زمان 49 / 48 / 08 / 1 ساعت سوم شد.

در این ماده هیونگ مین چو از کره جنوبی و یوگن واکر از قزقیزستان اول و دوم شدند.
***
در تکواندوی بانوان؛ سهیلا سیاحی در وزن منهای 73 کیلوگرم ، با شکست مقابل حریفی از قزاقستان از دور رقابت هاکنار رفت.
***
در شمشیربازی و در اسلحه فلوره ، جواد رضایی پس از پیروزی مقابل حریف اماراتی ، در مرحله حذفی به نماینده ژاپن باخت و حذف شد .
حمید صیاد قنبری هم مغلوب شمشیرباز کویتی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
***
در رقابت های تیراندازی باکمان و در بخش تیمی ، تیم چهارنفره ایران متشکل از ریاضی مهر ، منوچهری ، وزیری و بیرقی با 1892 امتیاز در رده ششم قرار گرفت.
***
در دراگون بوت ، تیم های مردان و زنان ایران در بخش 250 متر از دستیابی به مدال باز ماندند.
***
در مرحله یک چهارم پایانی بوکس ، محمد ستارپور در وزن منهای 75 کیلوگرم پس از پیروزی برابر رقبایی از عراق و پاکستان به نیمه نهایی رسید و نشان برنز خود را قطعی کرد. 

در 69کیلو مرتضی سپهوند با نماینده کویت مبارزه می کند.

**
در مرحله یک هشتم پایانی رقابت های والیبال ساحلی ؛ تیم الف ایران متشکل از آق محمد سلاخ و پرویز فرخی با نتیجه 2 به صفر تیم ب ایران متشکل از رضا نائینی و رحمان رئوفی را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم پایانی شد.
تیم الف ایران در دور بعد با تیم قزاقستان مسابقه خواهد داد.
***
والیبالیست های کشورمان در دومین دیدار مرحله گروهی ، امروز به مصاف چین می روند .
***
در مسابقات تیمی شطرنج و در دور سوم تیمی مردان ، تیم ایران با ترکیب احسان قائم مقامی ، الشن مرادی ، مرتضی محجوب و اصغر گلی زاده 4 به صفر مقابل یمن به برتری رسید و با 5 / 8 امتیاز به رده سوم صعود کرد.
تیم زنان ایران در این دور 5 / 1 به 5 / 2 مغلوب ویتنام شد.

***
مراسم وزن‌کشی فرنگی کاران اوزان 55، 60 و 66 کیلوگرم در کشتی بازیهای آسیایی گوانگجو برگزار شد.

در وزن 55 کیلوگرم 15 کشتی‌گیر حضور دارند که حمید سوریان در دور نخست به مصاف جین گیو چویی از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده کشتی‌گیران کره شمالی و ویتنام مسابقه می‌دهد.

در وزن 60 کیلوگرم 12 فرنگی کار حضور دارند و امید نوروزی در دور نخست به مصاف ریوتارو ماتسوموتو از ژاپن می‌رود.نوروزی در صورت پیروزی به مصاف برنده کشتی‌گیران قرقیزستان و چین می‌رود.

در وزن 66 کیلوگرم نیز 12 کشتی گیر با هم رقابت می کنند و سعید عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سوتپ اومچومپو از تایلند می‌رود.عبدولی در صورت پیروزی با برنده کشتی‌گیران هند و ترکمنستان مسابقه می‌دهد.

مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو از 9:30 صبح فردا به وقت گوانگجو آغاز می‌شود.
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: