برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه‌های استیل- نفت/شعارهای غیراخلاقی در حضور بانوان/ حضور عنایت و 35 ناظر برای یک بازی!

دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین و نفت مسجد سلیمان در حالی با برتری استیل آذین به پایان رسید که تماشاگران با شعارهای غیر اخلاقی علیه همدیگر جو ورزشگاه دستگردی که بانوان هم در آن حضور داشتند را متشنج کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز شنبه تیم‌های استیل آذین و نفت مسجد سلیمان مقابل حدود هزار تماشاگر برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با حاشیه‌های بسیاری همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* در ابتدای مسابقه تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان که تعدادشان بیشتر از هواداران استیل آذین بود، علیه این تیم تهرانی شعارهایی را مطرح کردند که شعارهای آنها علیه علی پروین با واکنش و فحاشی شدید هواداران استیل آذین به تماشاگران تیم رقیب همراه شد.

* صادق درودگر پس از این اتفاق به سمت تماشاگران استیل آذین رفت و آنها را دعوت به آرامش کرد. البته این شعارها در بین دو نیمه هم ادامه داشت که اینبار احمدرضا عابدزاده به سمت آنها رفت و از هواداران این تیم خواست، از بیان شعارهای غیر اخلاقی امتناع ورزند.

* مجید باقری نیا سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان که اجازه نشستن روی نیمکت این تیم را نداشت، از جایگاه تماشاگران هدایت تیمش را برعهده داشت. علی پروین هم در کنار حسین هدایتی از جایگاه ویژه عمکرد استیل آذین را زیر نظر گرفته بود.

* حضور مسعود عنایت رئیس کمیته داوران در ورزشگاه اتفاق جالب توجهی بود. وی در جایگاه ویژه در کنار علی خسروی نشسته بود.

* علی کریمی و مهرزاد معدنچی بازیکنان مصدوم تیم استیل آذین در بخشی از جایگاه تماشاگران نشسته و این بازی را تماشا می‌کردند. مهدی مهدوی‌کیا هم از جایگاه ویژه عملکرد هم تیم‌هایش را به نظاره نشسته بود. در غیاب کریمی و مهدوی کیا، حسین کعبی کاپیتان استیل آذین در این مسابقه بود.

* حدود 35 ناظر داوری که در کلاس نظارت بر داوران شرکت کرده اند، برای انجام کلاس عملی در ورزشگاه دستگردی حضور یافتند که تعدادی از آنها را ناظران خانم بودند. در این بین شعارهای غیر اخلاقی هواداران دو تیم در حضور این بانوان اتفاق ناپسندی را رقم زد.

* در دقیقه 73 و پس از آنکه داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود استیل آذین اعلام کرد، تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان به شدت علیه داور بازی(شاهین حاج بابایی) شعار دادند. در ادامه آنها صندلی‌های ورزشگاه را شکسته و با عوامل نیروی انتظامی هم درگیر شدند.

* فرشاد پیوس، عباس نواصرزاده و محمد زادمهر هم از تماشاگران ویژه این بازی بودند. تقابل پروین و پیوس هم در این بازی جالب بود.

* نیمکت نشینی محمد برجلو مدافع جوان تیم استیل آذین که در اردوی آخر تیم ملی حضور داشت و همچنین محسن خلیلی از اتفاقات دیگر این دیدار بود.

* فریدون زندی پس از تعویض در اواسط نیمه دوم به رختکن رفت اما در دقایق پایانی مسابقه روی نیمکت این تیم نشست.

* میلاد زنیدپور هافبک تیم استیل آذین در پایان مسابقه با تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان درگیری لفظی پیدا کرد اما با دخالت مسئولان این تیم، این درگیری شدت پیدا نکرد.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: