برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر ازگوانگجو/قایق‌های بادبانی ایران بدون مدال ماندند

قایق های بادبانی ایران در اولین تجربه حضور خود در بازیهای آسیایی بدون کسب مدال به کار خود در این رقابتها پایان داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، امروز و در ادامه رقابتهای قایقرانی بادبانی در گوانگجو مراحل یازدهم و دوازدهم در شش قایق برگزار شد که نمایندگان ایران هم با برگزاری این دور مرحله در چهار قایق به کار خود در این دوره از بازیها پایان دادند.

در قایق هابی 16 تیم ایران متشکل از حسین عیسی پور و محمد رهی در بین 7 قایق حاضر دراین رشته به مقام ششم رسید. در  این ماده قایقهای تایلند، کره جنوبی و سنگاپور اول تا سوم شدند. در قایق RS:X مردان سینا آرش تنها نماینده کشورمان در مرحله دوازدهم به خط پایان نرسید و در مجموع 12 مرحله مسابقات در رده دهم و آخر جدول ایستاد. در این قایق هم نمایندگان کشورهای چین، تایلند وکره جنوبی اول تا سوم شدند.

در قایق 420 مردان تیم ایران متشکل از محمد اوج هرمزی و مجید سیفی در بین هشت قایق در رده آخر ایستاد. در این ماده بادبان های سنگاپور، کره جنوبی و مالزی به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند. در قایق 420 زنان هم تیم ایران با ترکیب پریسا مرادی و کیمیا مینابی نژاد در این رقابتها حاضر شد و در بین 6 تیم درمکان پنجم قرار گرفت. تیم های سنگاپور، مالزی و چین مدالهای این بخش را از آن خود کردند.

در اپتمیست مردان کیوان حسن زاده در مجموع در بین 11 قایق در رده هفتم آسیا ایستاد. چین، مالزی و سنگاپور مدالهای طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند. در اپتمیست زنان سیده فاطمه جعفری در بین 9 قایق عنوان هشتمی را کسب کرد. در این قایق هم قایقرانان تایلند، سنگاپور و چین به ترتیب در رده  های اول تا سوم ایستادند.

رقابتهای قایقرانی بادبانی بازیهای آسیایی فردا یکشنبه به کار خود پایان می دهد که ایران در بخش های باقیمانده نماینده ای را شرکت نداده است.

شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: