برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشيه ديدار تيم‌هاي استيل‌آذين و نفت‌مسجدسليمان

مالك باشگاه استيل‌آذين و رئيس كميته داوران فدراسيون فوتبال بازي استيل‌آذين و نفت مسجد سليمان را از نزديك تماشا كردند.

 ديدار استيل‌آذين و نفت مسجدسليمان در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي در ورزشگاه شهيد دستگردي با حضور حدود 500 تماشاگر برگزار شد كه با نتيجه 2 بر يك به سود استيل‌آذين به پايان رسيد.

* حسين هدايتي، مالك و مديرعامل استيل‌آذين و علي پروين، رئيس سازمان اين باشگاه در جايگاه ويژه ورزشگاه حاضر بودند و بازي را از نزديك تماشا كردند. پروين پس از پايان نيمه اول به سمت رختكن تيم استيل‌اذين رفت.

* تماشاگران استيل‌آذين در چندين صحنه به هواداران مسجد سليمان فحاشي كردند. اين در حالي است كه ماموران ورزشگاه قبل از آغاز بازي به ليدرهاي استيل‌آذين اولتيماتوم جدي داده بودند.
صادق درودگر، سرپرست و احمدرضا عابدزاده، مربي دروازه‌بانان استيل‌اذين چندين بار به سمت تماشاگران رفتند و آنها را به آرامش تشويق كردند؛ اما پس از چند دقيقه سكوت، فحاشي خود را بار ديگر آغاز كردند.

*مجيد باقري‌نيا، سرمربي تيم نفت مسجد سليمان به علت عدم صدور مجوز نتوانست در نيمكت بنشيند. وي بازي را از روي سكوي تماشاگران مشاهده كرد.

*20 داور مرد و 15 داور زن براي مشاهده قضاوت و كسب تجربه، از نزديك بازي را تماشا كردند تا خود را براي حضور در ليگ مردان و بانوان آماده كنند. مسعود عنايت و علي خسروي نيز از نزديك بازي را تماشا كردند.
 

تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: