برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو/ایران تنها با شکستن طلسم ژاپن فینالیست می‌شود/ حریف بازیکن بزرگسال ندارد

تیم فوتبال امید ایران در حالی روز سه شنبه در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو به مصاف ژاپن خواهد رفت که تنها با شکستن طلسم گل نخوردن این تیم جواز حضور در دیدار فینال را بدست خواهد آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال ژاپن تنها تیمی که بدون استفاده ازبازیکن بزرگسال گام به بازیهای آسیایی گوانگجو گذاشته ، 5 دیدار قبلی خود را در مرحله مقدماتی ، یک هشتم و یک چهارم نهایی با پیروزی و بدون دریافت گل پشت سرگذاشته است. 

"تاکاشی سکی زوکا" سرمربی این تیم با هدف پشتوانه سازی وساختن تیمی برای المپیک 2012 لندن ترجیح داده با تیمی جوان و با میانگین سنی 20 سال پا به این این رقابتها بگذارد.   ژاپنی ها پیش از رسیدن به دیدارنیمه نهایی 5 بازی انجام داده اند که با 5 پیروزی متوالی همراه بوده است . آنها ابتدا و در نخستین دیدارمرحله مقدماتی سه برصفر از چین گذشتند، مالزی را دو برصفرشکست دادند و سه برصفر قرقیزستان را از پیش رو برداشتند .
این تیم درمرحله یک هشتم نهایی 5 برصفرهند را شکست داد و درمرحله یک چهارم نهایی در سخت ترین دیدار خود یک بر صفرمقابل تایلند پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد تا در این مرحله حریف تیم ایران شود.
نکته جالب درباره نتایج تیم ژاپن این است که این تیم تاکنون 14 گل به ثمر رسانده ولی درطول 450 دقیقه حضور در بازیهای آسیایی گلی دریافت نکرده است و ایران تنها با شکستن طلسم ژاپن راهی دیدار فینال شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی خواهد شد .
تیم فوتبال امید کشورمان در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو ساعت 11:30 دقیقه روز سه شنبه 2 آذرماه به مصاف تیم فوتبال ژاپن خواهد رفت.
 
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: