برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/انصاری: سطح داوریها به اندازه مسابقات بالا بود/ ایرانی‌ها همه را غافلگیر کردند

تنها داور ایرانی مسابقات والیبال ساحلی بازیهای آسیایی گوانگجو سطح داوری این مسابقات را به اندازه سطح فنی رقابتها باکیفیت و سطح بالا توصیف کرد.

نادر انصاری در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو ضمن بیان این مطلب افزود: من به دعوت کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) به این مسابقات دعوت شدم و تاکنون در این دوره از بازیها قضاوت 10 مسابقه را برعهده داشتم و اعتقاد دارم سطح داوری بازیها به اندازه سطح فنی و کیفی مسابقات بالا بود و داوران قضاوت های خوب و بی نقصی را انجام داده اند.

انصاری اضافه کرد: در این دوره ازمسابقات تیم های خوب و مطرحی در سطح آسیا و حتی جهان حضور دارند که این امرباعث بالا رفتن سطح فنی مسابقات شده و تاکنون رقابت های نزدیک و پایاپایی را از تیم ها شاهد بوده ایم.

وی با بیان اینکه دو تیم ایرانی حاضر در این دوره از مسابقات درخشش فوق العاده ای داشته اند و تاکنون به نتایج قابل توجهی دست یافته اند اظهار داشت: هر دو تیم والیبال ساحلی ایران تاکنون فراتر از انتظار ظاهر شدند و با نتایجی که بدست آورده اند تمام تیم های آسیایی را غافلگیر کرده اند وامیدوارم این روند تا کسب مدال بازیهای آسیایی برای دو تیم کشورمان تداوم داشته باشد.

تنها داور ایرانی مسابقات والیبال ساحلی آسیا در پایان گفت: خوشحالم که داور یکی از تیم های شرکت کننده در بازیهای آسیایی بودم که عملکرد خوبی درمسابقات داشت و باعث سربلندی همه ایرانی ها شد نه کشوری که نماینده ای دررقابتهای والیبال ساحلی نداشت.

انصاری در پایان ابراز امیدواری کرد تیم های ایرانی به مراحل نهایی مسابقات والیبال ساحلی صعود کنند و برای ایران مدال آور باشند هرچند با صعود ایران وی از قضاوت دیدارهای نهایی مسابقات محروم شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: