برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو/ضد تاکتیک کادر فنی امید برای پیروزی بر ژاپن/ حریف امروز آنالیز می‌شود

تمرینات تیم فوتبال امید صبح امروز به وقت محلی پیگیری شد و بازیکنان امید تدابیر و برنامه های کادر فنی برای دیدار مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن را مرور کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این تمرین که صبح امروز یکشنبه به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد، بازیکنان امید ارسال از کناره ها، حفظ توپ در فضای محدود ، شوت به دروازه و کارهای سرعتی را مرور کردند.

با توجه به تمرین امروز تیم امید به نظر می رسد کادر فنی این تیم برای مقابله با سرعت تیم ژاپن در دیدار روز سه شنبه در نظر دارد با بکارگیری همین شیوه به مصاف حریف برود. با این تدبیر بازیکنان سرعتی نظیر غلامرضا رضایی ، محسن مسلمان، حمیدرضا علی عسگر در این دیدار وظایف تاکتیکی خاصی برعهده خواهند داشت.

در تمرین امروز همچنین کریم انصاریفرد، ایمان موسوی و آرش افشین بازیکنان تهاجمی تیم امید به مرور تمرینات اختصاصی گلزنی پرداختند. سید مهدی رحمتی کاپیتان و دروازه بان اول تیم امید نیز که در دیدار روز سه شنبه نقش محوری برعهده خواهد داشت نیز به همراه صالح خلیل آزاد تمرینات اختصاصی را زیر نظر هادی طباطبایی انجام دادند که هر دو دروازه بان نشان دادند از آمادگی بدنی و روحی بالایی برخوردارند.

بازیکنان تیم امید با توجه به جلسه بعد از ظهر که قرار است کادر فنی به آنالیز تیم ژاپن بپردازد ، تمرینات روزانه خود را صبح امروز پیگیری کردند .  

تیم امید برای دیدار روز سه شنبه مقابل ژاپن بازیکن مصدوم ندارد و تمامی بازیکنان در شرایط آمادگی کامل قرار دارند و تنها سینا عشوری به دلیل دو اخطاره بودن از این دیدار محروم خواهد بود.

رئیس سازمان تربیت بدنی، مسئولان کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی و کمیته ملی المپیک برنامه ریزی خاصی برای تماشای دیدار ایران و ژاپن انجام داده اند و در صورتی که این مسابقه با فینال برخی رشته های انفرادی همزمان نشود قطعا برای حمایت روحی تیم امید در ورزشگاه حاضر خواهند شد .

مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم که به تهران بازگشته بود ، شامگاه یکشنبه وارد گوانگجو خواهد شد. کفاشیان نیز پس از شرکت در نشست های AFC و شرکت در مراسم انتخاب بهترین های سال آسیا پیش از دیدار تیم امید از مالزی وارد گوانگجو می شود.

دیدار تیم های فوتبال امید ایران و ژاپن از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو ساعت 16 به وقت محلی (11:30 به وقت تهران) روز سه شنبه 3 آذر برگزار خواهد شد .


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: