برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قاسمپور در گفتگو با مهر:تیم پیشکسوتان به علی دایی نیاز دارد/ مشکل اصلی اضافه وزن بازیکنان است!

مربی تیم فوتبال پیشکسوتان ایران از نیاز این تیم به بازیکنانی نظیر علی دایی برای حضور در تورنمنت بین المللی مکزیک سخن گفت.

ابراهیم قاسمپور در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پیشکسوتان ضمن بیان مطلب فوق گفت: پس از به تعویق افتادن مسابقات صلح 2010 مکزیک، مقرر شد تمرینات تیم هفته ای 2 جلسه برگزار شود تا ضمن ارزیابی وضعیت بازیکنان، نفراتی که می‌توانند برای تیم مفید باشند، را انتخاب کنیم.

وی اضافه کرد: ما باید 24 بازیکن را برای آن مسابقات انتخاب کنیم اما 30 بازیکن را در اردوها نگه می‌داریم تا در صورت بروز مشکل برای یک بازیکن، بازیکنان جدید را جانشین وی کنیم. البته تعدادی از بازیکنان شرکت کننده در اردوی نخست اضافه وزن داشتند و یا از نظر آمادگی جسمانی در وضعیت مطلوبی قرار ندارند که باید بیشتر در این بخش فعالیت کنیم.

مربی تیم فوتبال پیشکسوتان ایران با بیان اینکه این تیم از نظر فنی و هماهنگی مشکلی ندارد و تنها باید روی وضعیت فیزیکی و آمادگی جسمانی بازیکنان برنامه ریزی صورت گیرد، اظهار داشت: البته ما به بازیکنانی نظیر علی دایی، علی اصغر مدیرروستا، حمید استیلی و... نیاز داریم اما متاسفانه آنها درگیر تیم‌های خودشان هستند و شاید فرصت همراهی تیم ما نداشته باشند.

قاسمپور با اشاره به این مسئله که بازیکنان جدید هم به اردوهای آینده دعوت می‌شوند، در پایان گفت: یک ماه مانده به آغاز مسابقات غربال نهایی تیم انجام می‌شود، قطعا تا آغاز اردوهای نهایی، 60-70 بازیکن را زیر نظر خواهیم گرفت تا از بین آنها نفرات آماده‌تر با به مسابقات اعزام کنیم.

مسابقات بین المللی فوتبال پیشکسوتان جهان (جام صلح 2010) اسفندماه سال جاری با شرکت تیم های آرژانتین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، گواتمالا، آمریکا، مراکش و ایران در شهر مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: