برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شریفی در گفتگو با مهر:پیروانی باعث پیوند قلبی بازیکنان امید است/ این تیم را المپیکی بدانید

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روحیات مذهبی و اعتقادات دینی سرمربی تیم امید را باعث پیوند قلبی بازیکنان این تیم عنوان کرد و گفت: با چنین روحیه تیمی بالایی در کنار تدابیر کادر فنی شکست ژاپن و کره جنوبی دست یافتنی است.

مجتبی شریفی که در حاشیه تمرین صبح امروز یکشنبه تیم امید با خبرنگار مهر گفتگو می کرد، ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه بازیکنان تیم امید در شرایط روحی و آمادگی بدنی بالایی قرار دارند و با گذشت زمان به شکل تیمی ایده‌آل نزدیک شده‌اند و برای صعود به مراحل نهایی از انگیزه‌های بالایی برخوردارند.

شریفی اضافه کرد: با شرایط روحی بالایی که در بازیکنان امید می بینم این تیم برای پیروزی بر ژاپن و حضور در دیدار فینال و حتی کسب مدال طلا آماده است و با پیوندی که بین کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده بسیاری از مشکلات تیم برطرف شده است.

رئیس کمیته انضباطی با بیان اینکه تمامی معیارهای لازم برای شکل گیری یک تیم کامل در تیم امید وجود دارد، اظهار داشت: خوشبختانه تیم امید با پشتوانه‌های دینی در کنار بهره گیری از تدابیر کادر فنی و استفاده از بازیکنان آماده و باتجربه مجموعه کاملی است که می تواند به ناکامی‌های اخیر فوتبال ایران در قاره آسیا پایان دهد.

وی بازی‌های آسیایی را زمینه مساعدی برای آمادگی تیم امید جهت حضور قدرتمند در مسابقات مقدماتی المپیک لندن عنوان کرد و افزود: این تیم را با انگیزه، تدبیر و پتانسیل فنی و معنوی که دارد از حالا باید المپیکی دانست و امیدوارم امیدها با مدال خوشرنگ طلای بازی‌های آسیایی و روحیه‌ای مضاعف گام در مسابقات مقدماتی المپیک بگذارند.

تیم فوتبال امید ایران برای راهیابی به دیدار نهایی مسابقات فوتبال شانزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ظهر سه شنبه به مصاف تیم امید ژاپن می‌روند.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: