برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/رضایی: عملکرد قنبرزاده خوب بود/ به کسب مدال دوومیدانی‌کاران امیدوارم

مربی تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های آسیایی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد اولین ورزشکار کشورمان در این رقابت‌ها گفت: قنبرزاده رکورد خوبی در دور مقدماتی از خود برجای گذاشت و با روحیه‌ای که دارد امیدواریم نتیجه خوبی در این مسابقات کسب کند.

علیرضا رضایی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، ضمن بیان این مطلب افزود: تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های آسیایی گوانگجو امروز یکشنبه با رقابت کیوان قنبرزاده در ماده پرش ارتفاع کار خود را شروع کرد. قنبرزاده توانست با عبور از موانع 2 متر، دو متر و 5 سانتیمتر، دو متر و 10 سانتیمتر و دو متر و 15 سانتیمتر در بین 12 نفر اول قرار گرفته و راهی مرحله فینال شود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد این پرنده کشورمان در دور مقدماتی بازی‌های آسیایی افزود: قنبرزاده روحیه خوبی دارد و خود را مدعی کسب مدال هم می‌داند. امیدواریم با همین روحیه خوب بتواند فردا در فینال بازی‌ها نتیجه قابل قبولی کسب کند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد: عصر امروز تیم دوومیدانی ایران با پنج ورزشکار در دور مقدماتی دوهای 100 متر زنان (مریم طوسی)، 400 متر مردان (رضا بوعذار و سجاد هاشمی) و در فینال دو رشته پرتاب وزنه زنان (لیلا رجبی) و پرتاب چکش مردان (کاوه موسوی) به مصاف حریفان خود می‌رود.

وی در مورد شرکت کنندگان ایران در بخش دوهای امروز گفت: امیدواریم که نمایندگان ایران در دوی 400 متر بتوانند از دور مقدماتی به فینال مسابقات صعود کنند.

مربی تیم ملی دوومیدانی ایران ادامه داد: لیلا رجبی شرایط خوبی دارد و در این چند روز هم تمرینات خوبی را در شهر گوانگجو انجام داده است. خوشبختانه در این چند روز هوای شهر خوب بوده و امیدواریم باران نبارد تا مشکلی از بابت برگزاری مسابقات نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما این امید را داریم که دوومیدانی کاران ایران با تکرار رکوردهای شخصی خود بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند. اگر ورزشکاران بتوانند رکوردهای خود را در گوانگجو تکرار کنند، دستیابی به مدال برای آنها در برخی مواد دور از دسترس نخواهد بود.

شانزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: