برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ عبدولي: شكست سوريان شيريني پيروزي ام را تلخ كرد

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- فرنگي كار وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم تيم ملي كشتي كشورمان در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو پس از راهيابي به ديدار فينال گفت: از فيناليست شدنم بسيار خوشحالم، اما شكست حميد سوريان ،شيريني اين صعود را برايم تلخ كرد.

به گزارش روز يكشنبه روابط عمومي فدراسيون كشتي؟ سعيد عبدولي با بيان اين مطلب افزود: متاسفانه سوريان با بدشانسي روبرو شد و نتوانست با شكست حريف ژاپني خود گام به فينال بازي‌ها بگذارد. در حاليكه در دور مقدماتي نايب قهرمان جهان از كره جنوبي و نماينده كره شمالي را از پيش رو برداشته بود.

وي ادامه داد: فقط از اين مساله خوشحالم كه با صعود به دور فينال مي توانم براي كشورم افتخار آفريني كرده و تلخي شكست سوريان را از ياد آنها ببرم. اميدوارم با كسب خوشرنگترين مدال اين بازي‌ها دل مردم ايران را شاد كنم.

فرنگي كار وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم تيم كشتي كشورمان افزود: كومار رانا هندي جزو كشتي گيران خوبي بود كه در اين بازيها حاضر شد كه خوشبختانه در اين مسابقه قاطعانه كشتي را به سود خودم به پايان رساندم تا جاي هيچ حرف و حديثي براي قهرماني ما باقي نماند.

لازم به يادآوري است سعيد عبدولي تا ساعاتي ديگر در مبارزه فينال وزن ‪۶۶‬ كيلوگرم به مصاف كشتي‌گيري از قزاقستان مي‌رود.تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: