برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪،۲۰۱۰‬ فرنگي كاران سه وزن دوم حريفان خود را شناختند

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- مراسم وزن كشي اوزان ‪ ۸۴ ، ۷۴‬و ‪ ۹۶‬كيلوگرم كشتي فرنگي بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو لحظاتي پيش برگزار شد كه طي آن ملي پوشان سه وزن دوم كشورمان حريفان خود را شناختند.

به گزارش روز يكشنبه سايت رسمي بازيهاي آسيايي؟ پس از انجام مراسم وزن كشي سه وزن دوم رقابتهاي كشتي فرنگي، فرشاد عليزاده ملي پوش وزن ‪۷۴‬ كيلوگرم كشورمان بايد در دور نخست به مصاف تتسوكا تتسوموراكي از ژاپن برود كه در صورت پيروزي بايد در دور دوم با بادلار كريم اف از تاجيكستان روبرو شود.

عليزاده در صورت پيروزي بايد در دور سوم و در مرحله نيمه نهايي به مصاف برنده ديدار نمايندگان كره شمالي و ازبكستان برود. در اين وزن ‪ ۱۳‬كشتي گير حضور دارند.

در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم كه ‪ ۱۴‬كشتي گير حضور دارند، طالب نعمت پور در دور اول به مصاف جعفرخان خان از قطر مي‌رود و در صورت پيروزي در مرحله يك چهارم نهايي با برنده سيكاوا از ژاپن و كانجيف از قرقيزستان روبرو مي‌شود.

در وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم نيز بابك قرباني در دور نخست به مصاف حبيب اله عبداله يف از تاجيكستان مي‌رود و در صورت پيروزي در مرحله يك چهارم نهايي بايد با برنده ژاي از چين و سالدادزه از ازبكستان روبرو شود.

در اين وزن ‪ ۱۲‬كشتي گير وزن كشي كردند كه در گروه بابك قرباني عظمت اركينبايف از قرقيزستان نيز حضور دارد.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: