برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/علیزاده، نعمت‌پور و قربانی حریفان خود را شناختند

مراسم وزن کشی سه وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو صبح امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را در این بخش از مسابقات شناختند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم وزن کشی سه وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی ظهر امروز برگزار شد و سه نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند تا از ساعت 5 صبح فردا (به وقت محلی) برابر حریفان خود صف‌آرایی کنند.

براین اساس فرشاد علیزاده در وزن 74 کیلوگرم در دور نخست به مصاف "تتسوکا تتسوموراکی" از ژاپن می‌رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف ژاپنی در دور دوم با "دلار کریم‌اف" از تاجیکستان روبه‌رو خواهد شد. علیزاده اگر در این دو مسابقه به پیروزی برسد، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار کشتی گیرانی از کره شمالی و ازبکستان می‌رود. در این وزن 13 کشتی گیر حضور دارند.

طالب نعمت‌پور نماینده کشورمان در وزن 84 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو است که برای دستیابی به مدال با 13 کشتی گیر دیگر رقابت خواهد کرد. نعمت‌پور در دور اول رقابت در وزن 84 کیلوگرم به مصاف "جعفرخان" از قطر می‌رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف گمنام در مرحله یک چهارم نهایی با برنده رقابت "سیکاوا" از ژاپن و "کانجی‌یف" از قرقیزستان روبه‌رو می‌شود.

تیم ایران در وزن 96 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو با بابک قربانی به مصاف رقبای آسیایی می رود. قربانی در دور نخست رقابت در وزن 96 کیلوگرم به مصاف "حبیب‌اله عبداله‌یف" از تاجیکستان می‌رود و در صورت پیروزی در این مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی با برنده مبارزه "ژای" از چین و "سالدادزه" از ازبکستان دیدار خواهد کرد. در گروه قربانی "عظمت ارکین بایف" از قرقیزستان نیز حضور دارد. در این وزن 12 کشتی گیر وزن کشی کرده‌اند.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: