برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پيام تبريك سعيدلو به مناسبت قهرماني تيم‌هاي واليبال و پرورش اندام

ورزش. تربيت بدني. سعيدلو
تهران - معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني در پيام‌هاي جداگانه اي موفقيت تيم ملي واليبال ايران در جام آسيا و قهرماني تيم ملي پرورش اندام در قاره كهن را تبريك گفت.

به گزارش عصر روز شنبه ايرنا، علي سعيدلو با تبريك پيروزي تيم ملي واليبال ايران در دومين دوره مسابقات جام واليبال آسيا اظهار داشت:
قهرماني مقتدرانه تيم ملي واليبال در مسابقات كاپ آسيا براي بار ديگر مايه اميد و سربلندي همه ورزشكاران و ملت بزرگ ايران است.

در پيام سعيدلو آمده است: همت و تلاش خستگي ناپذير اعضاي تيم ملي واليبال نمونه‌اي از توان ملت بزرگ به خصوص نسل جوان ايران اسلامي است كه فتح قله هاي بلندي را نويد مي‌دهد كه بي‌شك ملت ايران شايسته دستيابي به آنهاست.

اين افتخار، حركتي به سمت پيروزي‌هاي درخشان تر در ورزش كشور و مايه خودباوري و اميد هر چه بيشتر جوانان ايراني در ديگر عرصه هاست.

در پيام سعيدلو به تيم ملي پرورش اندام نيز آمده است: با توجه به استعدادهاي اين رشته و سرمايه‌گذاري هاي صورت گرفته در جهت پيشتازي در سطح قاره و جهان، جوانان ايراني قادر خواهند بود با پشت سرگذاشتن تيم‌هاي قدرتمند، ايران را در اين رشته صاحب موقعيتي ويژه كنند.

رييس سازمان تربيت بدني از تلاش و كوشش كادر فني، بازيكنان و مسوولان فدراسيون‌هاي مربوطه تقدير و قدرداني كرده است.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: