برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ميلان به من وابسته نيست

زلاتان ابراهيمويچ پس از درخشش در ديدار مقابل فيورنتينا گفت: ميلان به من وابسته نيست و ما يك تيم هستيم.

 تيم فوتبال ميلان در هفته‌ي سيزدهم سري A با نتيجه‌ي يك بر صفر فيورنتينا را شكست داد تا خيالش از بات صدرنشيني حداقل تا پايان هفته‌ي سيزدهم آسوده باشد. تك گل ميلان را در اين ديدار زلاتان ابراهيمويچ به زيبايي هر چه تمام‌تر به ثمر رساند.

مهاجم سوئدي ميلان در پايان بازي گفت: هرچه بيشتر كنار هم بازي مي كنيم، هماهنگ‌تر مي شويم و كار براي من و ساير بازيكنان آسان تر مي شود. پيروزي در اين ديدار براي ما اهميت زيادي داشت، چراكه بازي كردن در ليگ بعد از بازي‌هاي ملي هميشه كار سخت و دشواري است، اما به خوبي توانستيم پيروزي را كسب كنيم و اكنون راضي هستيم.

ابراهيمويچ با اشاره به نقشش در تيم ميلان گفت: تيم به هيچ وجه به من وابسته نيست. كار تيمي به خوبي در زمين انجام مي شود. در تيم همه بازيكنان به موفقيت تيم كمك مي كنند و كار فردي جايي در تيم ما ندارد.

مهاجم سوئدي ميلان با اشاره به وضعيت خوب آمادگي جسماني‌اش گفت: شرايط بسيار خوبي از لحاظ بدني دارم و حتي در 10 يا 15 دقيقه پاياني هم خسته نمي شوم و مي توانم همانند دقايق آغازين در زمين موثر باشم.

زلاتان در پايان اظهار كرد: بر خلاف سال‌هاي قبل به جايزه‌ي توپ طلا فكر نمي كنم و فقط به فكر اين هستم كه با ميلان قهرمان شوم و اين مساله از هر چيز ديگري برايم اهميت بيشتري دارد.
تاریخ: 1389/9/1
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: