برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ابراهيموويچ فرا زميني است

سرمربي ميلان پس از پيروزي تيمش مقابل فيورنتينا كه با گل تماشايي ابراهيموويچ به دست آمد، مهاجم سوئدي تيمش را فرازميني توصيف كرد.

 تيم فوتبال ميلان در هفته‌ي سيزدهم رقابت‌هاي سري A مقابل فيورنتينا به ميدان رفت و در پايان با تك گل ابراهيمويچ كه روي حركت تماشايي قيچي به دست آمد، پيروز از زمين خارج شد.

ماسيميليانو آلگري در پايان اين ديدار گفت: زلاتان يك بازيكن استثنايي است كه به خوبي وظيفه گلزني را براي تيم انجام مي دهد و در مواقع حساس به كمك تيم مي آيد. او نقش بسيار مهمي در تيم ما دارد و يك بازيكن استثنايي و فرازميني است. اما ميلان به ابراهيمويچ وابسته نيست. رابطه او با ميلان يك رابطه دو طرفه است و هر دو به هم كمك مي كنند.

آلگري ادامه داد: امروز پاتو را در اختيار نداشتيم و به همين دليل مجبور شديم تعدادي از هافبك‌ها را جلوتر بكشيم و همانگونه كه ديديد در چندين صحنه هافبك‌هاي ما در نقش تمام كننده ظاهر شدند.

سرمربي روسونري درباره‌ي عملكرد تياگو سيلوا در ديدار مقابل فيورنتينا عنوان كرد: تياگو يك هافبك با قابليت‌هاي فني بالا و مهارت تكنيكي خارق العاده است، به همين دليل در نبود پاتو احساس كردم اگر از او كمي جلوتر استفاده كنم، مي تواند خطرناك ظاهر شود.

آلگري با تمجيد از عملكرد مدافعانش در دقايق پايان بازي اظهار كرد: خوشبختانه تا آخرين دقايق تمركزمان را از دست نداديم و مدافعان به خوبي وظيفه خود را در دقايق پاياني انجام دادند تا گل ارزشمندي كه به ثمر رسانده بوديم، حفظ شود. چراكه در فوتبال هيچ چيز تضمين شده نيست و تيمي كه يك گل از حريف پيش است، هر آن امكان دارد دو گل دريافت كند و بازنده‌ي بازي باشد.

سرمربي راه راه پوشان ميلان در پايان به مصدوميت بازيكنانش اشاره كرد و گفت: با وجود بازيكنان آسيب ديده‌ي زيادي كه داريم، اما شكل تيمي را به خوبي حفظ كرده‌ايم و توازن خوبي در تيم به وجود آمده است. دو بازي ديگر در ليگ قهرمانان داريم و بايد با تمركز بالا مقابل اوسر و آژاكس قرار بگيريم.

ميلان با پيروزي مقابل فيورنتينا جمع امتيازاتش را به عدد 29 رساند و فاصله‌ي امتيازاتش با تيم دوم، لاتزيو به 4 امتياز افزايش يافت.
تاریخ: 1389/9/1
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: