برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از زماني كه پروين آمده تمرينات منظم و جدي شده است

مهاجم تيم فوتبال استيل ‌آذين گفت: از زماني كه پروين به تيم ما آمده تمرينات جدي شده و نظم و هماهنگي در آن ايجاد شده است.

محمد غلامي زننده اولين گل تيم فوتبال استيل‌آذين در بازي با نفت مسجد سليمان درباره اين مسابقه گفت: بازيكنان ما تلاش زيادي كردند و بايد پيروز مي‌شدند. واقعا بازي سنگيني را برديم. در نيمه نخست حريف را دست كم گرفته بوديم اما در نيمه دوم به خودمان آمديم و در نهايت با اختلاف يك گل پيروز شديم.

غلامي گفت: خوشبختانه از زماني كه پروين به تيم ما آمده تمرينات جدي و پرفشار شده است، پيش از آن تمرينات ما چندان جدي نبود اما الان نظم و هماهنگي در آن ايجاد شده است. تيم ما خيلي آماده است و مطمئن هستيم مي‌توانيم به جايگاه واقعي‌مان در ليگ برگرديم.

همچنين سياوش اكبرپور زننده دومين گل استيل‌آذين در اين بازي هم به ايسنا گفت: ما در اين بازي خيلي خوب كار كرديم اما بازي در جام حذفي شرايط خود را دارد كه حريف هم انگيزه زيادي داشت. در اين مسابقه چند ستاره ما نبودند اما خوشحالم كه در نهايت برديم.

وي كه گلش را از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند، درباره اين صحنه كه اعتراض شديد هواداران نفت را به همراه داشت گفت: آن خطا صدردرصد پنالتي بود. داوري در اين بازي هيچ مشكلي نداشت و دليل اعتراض تماشاچيان نفت را نمي‌دانم.

اكبرپور درباره وضعيت خودش خاطرنشان كرد: مصدوميتم به طور كامل تمام شده و در تمرينات هم به آمادگي بيشتري هم رسيده‌ام. تلاش مي كنم تا روز به روز بهتر شوم.
تاریخ: 1389/9/1
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: