برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/سعید مظفری‌زاده: AFC از قضاوت‌هایم راضی بود

داور بین المللی فوتبال ایران با پایان یافتن قضاوت های خود در بازیهای آسیایی گفت: در این رقابتها زیر ذره‌بین AFC بودم.

سعید مظفری زاده در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، گفت: با توجه به صعود تیم فوتبال ایران به مرحله نیمه نهایی کار قضاوت من در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی تمام شده است.

وی افزود: من از عملکرد خودم در این دوره از بازیها راضی هستم زیرا AFC از عملکردم رضایت کامل داشت. البته نمره ای که می‌دهند به طور رسمی به داوران اعلام نمی شود اما طی صحبتی که با ناظر این دوره از رقابتها داشتم به من اطمینان کامل دادند که از قضاوت هایم راضی بوده اند.

داور بین المللی فوتبال ایران در بازیهای آسیایی گفت: من در این دوره از بازیها زیر ذره بین بودم زیرا AFC یکی از ملاک های ارزیابی خودش را برای انتخاب داوران جهت قضاوت رقابتهای آینده قاره آسیا رضایت از داوری های صورت گرفته در بازیهای آسیایی قرار داده بود.

وی ادامه داد: البته این مسئله تنها به من بر نمی گردد بلکه تمام داوران زیر ذره بین کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار داشتند.

مظفری زاده تصریح کرد: سطح داوری های این دوره از مسابقات خوب بود و به عنوان یک داور حاضر در این رقابتها تا به امروز در کار داوران مشکلی ندیدم. به خصوص اینکه قضاوت های تیم ایران هم نداشت.

وی در خصوص دیدارهای آینده تیم ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم در رقابت های آینده تیم فوتبال ایران به خصوص در قضاوت تیم ایران مشکلی پیش نیاید.

داور بین المللی فوتبال ایران با بیان اینکه تا پایان سال 2010هیچ رویدادی را قضاوت نخواهد کرد،ادامه داد: 20 روز آینده برای شرکت در یک سمینار داوری راهی مالزی می شوم.

شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: