برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ كارشناس بسكتبال ايران:حضور در فينال با نبود ستاره‌ها افتخار بزرگي است

ورزش. ورزش‌هاي توپي. بسكتبال. گوانگجو
تهران - كارشناس بسكتبال ايران اعلام كرد كه در صورت حضور تيم كشورمان در مسابقه فينال بازي‌هاي گوانگجو در نبود ستاره‌هاي اين تيم، مسئولان بسكتبال كشور افتخار بزرگي را كسب كرده اند.

عباس آقاكوچكي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا افزود:
متاسفانه تيم بسكتبال ما در مسابقات گوانگجو به دليل نبود بازيكنان اصلي خود در بحث گلزني با مشكلاتي رو به رو است .

وي ادامه داد: عدم حضور بازيكناني چون حامد حدادي، صمد نيك خواه بهرامي و ارسلان كاظمي و همچنين ناآمادگي حامد آفاق، قدرت تيم بسكتبال ايران را كاهش داده است.

كارشناس بسكتبال ايران گفت: نبود اين بازيكنان باعث شده است ما به اجبار رو به بازيكنان جواني بياوريم كه مي‌توانند با كسب تجربه در اين مسابقات آينده ايران را تضمين كنند و در واقع مي‌توانيم نبود بازيكنان بزرگ خود را به فال نيك بگيريم.

وي خاطرنشان كرد: مسلم است كه نمي‌توانيم هميشه به ستاره‌هاي خود متكي باشيم ولي مي‌توان با مديريت درست و در بلند مدت جوانان خود را جايگزين با تجربه‌ها كنيم.

آقاكوچكي اظهار داشت: حضور در جمع چهار تيم و به ويژه در فينال كار بزرگي براي بسكتبال ايران خواهد بود زيرا بايد بدانيم ما در اين مسابقات بازيكنان بزرگ خود را در اختيار نداشته ايم.

وي خاطرنشان كرد: با تشكيل تيم ب و پايه‌سازي خوب مسئولان فدراسيون هيچ نگراني براي آينده ندارند و در حال حاضر جايگزينان خوبي براي ستاره‌هاي خود در بسكتبال داريم.
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: