برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي هاي آسيايي گوانگجو سوريان به مقام چهارمي بسنده كرد

جام جم آنلاين: کشتي‌گير وزن 55 کيلوگرم تيم ملي کشتي فرنگي ايران که کسب پنج مدال طلاي مسابقات جهاني را در کارنامه اش دارد، با شکست برابر حريف قزاقستاني از دستيابي به مدال برنز بازي هاي آسيايي هم بازماند و به عنوان چهارم بسنده کرد.

به گزارش مهر ، در آغاز رقابت هاي کشتي فرنگي شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي صبح امروز يکشنبه ابتدا حميد سوريان در وزن 55 کيلوگرم برابر حريفي از کره جنوبي به پيروزي رسيد.

وي پس از پيروزي در دور نخست مقابل حريف کره اي، در دور دوم «چول وون وان» از کره شمالي را نيز در دوتايم با نتيجه 9 بر صفر شکست داد، تا در مرحله نيمه نهايي بازي هاي آسيايي گوانگجو مقابل کوهي هاسگاوا از ژاپن قرار گيرد.

سوريان در ديدار مرحله نيمه نهايي و در شرايطي که انتظار مي رفت بتواند به ديدار فينال اين دوره از بازي ها راه پيدا کند برابر اين حريف ژاپني شکست خورد و از رسيدن به ديدار فينال بازماند تا نخستين شگفتي رقابت هاي کشتي فرنگي در اين بازيها رقم بخورد.

سوريان براي کسب مدال برنز اين دوره از رقابت ها ظهر امروز به مصاف مراد کاريشيلوف از قزاقستان رفت و در دو تايم مغلوب اين کشتي گير شد و به مدال برنز هم نرسيد. سوريان دارنده پنج مدال طلاي کشتي فرنگي جهان است که در بازي هاي آسيايي به عنوان چهارم رسيد.

تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: