برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪:۲۰۱۰‬ رئيس فدراسيون شمشيربازي: براي ملي پوشان چيزي كم نگذاشتيم

ورزش. شمشيربازي. شمشيربازي. بازيهاي آسيايي
تهران - رئيس فدراسيون شمشير بازي گفت: براي تيم‌هاي ملي شمشيربازي اعزامي به بازيهاي آسيايي گوانگجو چيزي كم نگذاشتيم، اما انتظارمان بيش از اينها بود.

به گزارش روز شنبه ستاد خبري بازيهاي آسيايي، فضل الله باقرزاده بعد از حذف تيم ملي اسلحه اپه در بخش تيمي اظهار داشت: تمام قهرمانان شمشيربازي جهان در قاره آسيا در اين مسابقات حضور دارند و همين امر كار را براي شمشيربازان كشورمان جهت كسب مدال سخت كرده است.

وي گفت: تمامي طلاهاي بخش انفرادي را شمشيربازان كره‌اي كسب كرده‌اند و حتي براي ميزبان هم طلايي بدست نيامده است.

باقرزاده ادامه داد: امروز در بازي تيم ملي اسلحه اپه با تيم كويت، شمشيربازان كشورمان مي‌توانستند برنده از ميدان خارج شوند، اما متاسفانه به رغم اينكه از حريف پيش بودند نتوانستند انتظارات را برآورده كرده و پيروز ميدان باشند.

وي اظهار داشت: در بازي فردا در بخش اسلحه سابر اميد زيادي به كسب مدال برنز در بخش تيمي داريم تا حداقل همان يك برنزي كه قول داده بوديم، برآورده شود.

رئيس فدراسيون شمشير بازي اظهار داشت: براي تيم‌هاي ملي اسلحه‌هاي اپه و فلوره مربيان خوبي جذب كرده و براي تيم ملي اسلحه سابر هم رايزنيهاي صورت گرفته نتيجه داد تا يكي از بهترين مربيان دنيا را به نام "كرين كو" جذب كنيم.

وي افزود: در كل بايد بگويم از نتايج كسب شده در بازيهاي آسياي با توجه به اردوهاي برون مرزي و امكاناتي كه براي تيم ملي در نظر گرفته بوديم چندان راضي نيستم.

رييس فدراسيون شمشيربازي در خاتمه تصريح كرد: در مسابقات جهاني فرانسه اكثر قهرمانان جهان آسيايي بودند و در بازيهاي آسيايي هم با حضور كره جنوبي، چين، ژاپن و هنگ گنگ جدال براي مدال گرفتن خيلي سخت است، اما تلاش ما اين است كه فاصله با رقباي آسيايي را در آينده نزديك، كنيم.
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: