برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرمانان ورزشي نهاوند با حضور استاندار همدان تجليل شدند

ورزش. قهرمانان. تجليل
نهاوند- قهرمانان و مفاخر ورزشي شهرستان نهاوند با حضور استاندار همدان شب گذشته در آييني تجليل شدند.

به گزارش ايرنا، استاندار همدان در آيين تجليل از قهرمانان ورزشي نهاوند تجليل از ورزشكاران را در راستاي احترام به اهالي ورزش دانست و گفت: هدف از اجراي اين همايش كه از مصوبات سفر اول استاندار به نهاوند مي‌باشد، اداي احترام به ورزشكاراني است كه با تلاش خود براي كشورمان افتخار آفريدند.

كرم رضا پيريايي افزود: شهرستان نهاوند داراي استعدادهاي ورزشي بالايي در سطح استان است و تا حد امكان براي رشد بيشتر ورزش اين شهرستان تلاش‌هاي خود را بكار خواهيم بست تا مشكلات اين قشر مرتفع شود.

فرماندار نهاوند نيز با تجليل از زحمات تلاشگران عرصه ورزش گفت: ترويج فرهنگ ورزش در كشور مي‌تواند موجب جلوگيري از تهاجم فرهنگي غرب شده و ما را در دنيا بيشتر معرفي كند.

اسماعيل زارعي كوشا با اشاره به جايگاه ممتاز ورزش نهاوند در سطوح ملي و جهاني اظهار اميدواري كرد: سال ‪ ۹۰‬با همدلي مسوولان شهرستان به سال برگزاري تورنمنت‌هاي مختلف ورزشي تبديل شود.

نماينده مردم نهاوند در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: شهرستان نهاوند يكي از شهرهاي كشور است كه در تاريخ و تمدن و در عرصه‌هاي مختلف علمي و ورزشي نقشي تاثيرگذار داشته است.

مهدي سنايي توانمندي‌هاي نهاوند را در بخش‌هاي مختلف برشمرد و افزود: اين شهرستان در رشته‌هاي مختلف شهرستان داراي قهرمانان زيادي است كه افتخارات فراواني را براي كشور و استان كسب كرده است.

وي ورزش نهاوند را شايسته توجه ويژه دانست و گفت: وجود قهرمانان پر آوازه به ويژه در رشته كشتي سطح ورزش اين شهر را ارتقا داده و آن را مستحق توجه در بخش اعتبارات كرده است.

در اين آيين پس از رونمايي از تمبر يادبود مفاخر و قهرمانان ورزشي توسط استاندار از قهرمانان ورزشي در سطوح آسيايي و بين‌المللي تجليل شد.تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: