برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/سوریان نای گفتگو با خبرنگاران را هم نداشت!

کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به دنبال ناکامی از دستیابی به مدال بازیهای آسیایی گوانگجو با ناراحتی تشک کشتی را ترک کرد و ضمن امتناع از گفتگو با خبرنگاران به رختکن رفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، حمید سوریان که با تحمل شکست مقابل حریفی از ژاپن به دیدار رده بندی وزن 55 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو راه یافته بود، برای دستیابی به مدال برنز این پیکارها مقابل "مراد کاریشیلوف" از قزاقستان تن به شکست داد و از رفتن روی سکو محروم ماند.

این ناکامی که برای کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی ایران قابل هضم نبود، باعث شد تا او با ناراحتی تشک کشتی بازی‌های آسیایی را ترک کرده و از گفتگو با خبرنگاران خودداری کند.

خبرنگاران ایرانی نیز در این شرایط فرصت را مغتنم شمرده و با "کوهی هاسگاوا"، قهرمان ژاپنی وزن 55 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گوانگجو صحبت کردند. او که با برتری مقابل سوریان به دیدار نهایی این وزن راه یافته بود، گفت: زمانی که به رویارویی با حمید سوریان، قهرمان جهان فکر می کنم، برای خود این شانس را متصور نبودم که به توفیقی دست یابم.

وی در ادامه افزود: از توانایی و آمادگی حمید سوریان باخبر بودم و می دانستم که رقابت با چنین کشتی گیری چقدر دشوار است. با این وجود سعی کردم در طول مبارزه تمرکز خود را حفظ کرده و یک لحظه از جریان مسابقه غافل نشوم.

این کشتی گیر ژاپنی در خاتمه تصریح کرد: خوشحالم که در تقابل با کشتی گیری چون حمید سوریان به برتری رسیدم و به توانستم با راهیابی به دیدار نهایی قهرمان شوم.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: