برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ سعيد عبدولي دومين طلاي كشتي ايران را كسب كرد

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران - ملي پوش وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم تيم كشتي فرنگي ايران موفق شد در ديدار فينال اين وزن با غلبه بر حريف قزاق خود، دومين طلاي كاروان ورزشي ايران را به ارمغان آورد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا؟ فرنگي كار وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم تيم ملي كشتي كشورمان در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو در ديدار فينال اين وزن مقابل باياخميتوف از قزاقستان قرار گرفت كه در پايان موفق شد اين حريف توانمند را در سه تايم با نتايج صفر بر يك، ‪ ۳‬بر صفر و ‪ ۴‬بر صفر شكست دهد.

بدين ترتيب عبدولي نيز دومين مرد طلايي كشتي فرنگي ايران در نخستين روز از اين پيكارها بود كه پس از اميد نوروزي به اين موفقيت دست يافت.

عبدولي پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم حريفي از تايلند را شكست داد. اين كشتي گير خوزستاني در ديدار مرحله نيمه نهايي نيز در دو تايم و با نتايج ‪ ۴‬بر صفر و يك بر صفر سانجي كومار رانا از هند را شكست داد و به ديدار فينال راه يافت.

بدين ترتيب روز نخست رقابتهاي سه وزن نخست كشتي فرنگي بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو با كسب دو مدال طلا توسط اميد نوروزي و سعيد عبدولي در اوزان ‪ ۶۰‬و ‪ ۶۶‬كيلوگرم براي كاروان ورزشي كشورمان همراه بود.تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: