برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/رجبی: رقبا قوی نبودند، من افت کرده بودم/ انتظار داشتم مدال بگیرم

بانوی پرتابگر کشورمان پس از کسب عنوان ششم مسابقات پرتاب وزنه بازی‌های آسیایی گوانگجو گفت: افت کرده بودم و نتوانستم در رقابت‌های گوانگجو به عنوانی دست یابم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، لیلا رجبی پس از ناکامی در دستیابی به مدال در مسابقات پرتاب وزنه بازی‌های آسیایی گفت: رقابت خوبی با حریفان آسیایی‌ام، نداشتم. زمانی که در مسابقه‌ای از دستیابی به مدال بازمانده و به عنوانی بهتر از ششمی نمی رسید، نمی توانید از عملکرد خود راضی باشید.

این بانوی پرتابگر ایرانی با بیان اینکه او نیز همچون مسئولان ورزش ایران و فدراسیون دوومیدانی از خود انتظار کسب مدال داشته است، افزود: با توجه به این انتظاری که از من وجود داشت، با استرس زیادی در مسابقات آسیایی شرکت کردم. همه فکر می کردند من در گوانگجو مدال می گیرم و روی مدالم در این مسابقات حساب می شد اما با وجود تلاش زیاد نتوانستم توفیقی در این مسابقات داشته باشم.

وی در ادامه افزود: اینکه عنوان شود رقبای من خیلی قوی بودند و نتوانستم در رقابت با آنها به مدال برسم را قبول ندارم. این من بودم که افت کرده بودم و نتوانستم به مدال برسم.

رجبی در خصوص دلایل ناکامی خود در پیکارهای آسیایی گوانگجو گفت: 6 روز است که به گوانگجو آمده‌ایم. متاسفانه بدنم افت کرده و شرایط برگزاری مسابقه را نداشتم. شاید اگر رقابت من در سه روز ابتدایی بازی‌های آسیایی برگزار می شد، می توانستم به مدال برسم.

وی در خاتمه تصریح کرد: اگر در مسابقات پرتاب وزنه بازی‌های آسیایی رکوردی که در تمرینات می زدم را تکرار می کردم، می توانستم حداقل به مدال برنز برسم اما متاسفانه در تکرار این رکوردها نیز ناکام ماندم.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: