برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهاجراني: دايي بيايد كاپيتان پيشكسوتان مي‌شود

مدير فني تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: دايي هر موقع در تمرين تيم پيشكسوتان باشد، كاپيتان مي‌شود.

حشمت مهاجراني در گفت و گو با فارس، در ارتباط بازي روز گذشته استقلال و شاهين و حضور پيشكسوتان در تمرين تيم ملي، صحبت هاي زير را مطرح كرد.

* از بازي ديروز مقابل شاهين و استقلال چه چيزي عايدتان شد؟
اينكه فوتبالمان نتيجه‌گرا شده است. اگر نتيجه نگيري، مثل اين مي ماند كه يك پايت مي لنگد. نتيجه‌گيري اگر پايه و اساس داشته باشد، مشكلي ندارد. فعلا در فوتبال ما مربي براي اينكه موقعيت خود را حفظ كند، ترجيح مي دهد از بازيكنان آكادميك استفاده نكند و به اين سمت و سوها هم نرود. نتيجه گرايي مطلق در فوتبال عيب است.

* استقلال را چطور ارزيابي كرديد؟
استقلال تيم ريشه دار و استخوان داري است. اين تيم نام بزرگي در فوتبال ايران است. با هر شكلي كه حاضر شود، باز استقلال است. شاهين در 10 روز، دو بازي با اين تيم انجام داد كه به لحاظ فوتبالي، نمره قبولي گرفتيم؛ اما به لحاظ نتيجه، خوب نبوديم. بايد گفت از اين دو بازي چه چيزي عايدمان شد؟ يك كوچ مثل دكتر مي ماند. درد تيم خود را تشخيص مي دهد و راه درمانش را هم مي داند. اين تيم نياز به مهاجم ششدانگ دارد. اوچه را گرفتيم كه اين بازيكن زخمي از كار در آمد و به كارمان نيامد. شنيدم كه كار عمادرضا با باشگاه تمام شده است. منتظر نيم فصل هستيم تا بتوانيم از اين بازيكن استفاده كنيم. او تجربه ليگ ايران را دارد.

* از تيم پيشكوستان چه خبر؟
شرايط خوبي دارد. 30 نفر را دعوت كرده و استقبال خوبي هم شده است. تعدادي در حال آماده سازي و شماري هم آماده هستند.

* علي دايي هم قرار است در اين اردو شركت كند؟
قدم علي دايي روي چشم. او كاپيتان تيم خواهد بود. البته او هم مثل حميد استيلي درگير باشگاه خود است و هر موقع بيايد، استقبال مي كنيم.

*عده اي از پيشكسوتان دعوت نشده ناراحت هستند.
هر پيشكسوتي كه شرايط سني داشته باشد و دعوت نكرده باشيم، كوتاهي از طرف ما بوده است. فرامرز ظلي اسامي اين بازيكنان را از كامپيوتر فدراسيون درآورده است. در اين تيم بازيكن حماسه ساز و اسطوره ساز داريم. به موفقيت اين تيم در تورنمنتي كه در پيش داريم اميدوار هستيم.

تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: