برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيهاي آسيايي ‪۲۰۱۰‬ نشست شوراي كشتي آسيا برگزار شد

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- جلسه اعضاي شوراي كشتي آسيا (‪ ) AAWC‬به رياست كيم رييس كنفدراسيون آسيا و همچنين با حضور برخي از اعضاي فدراسيون جهاني (فيلا) تشكيل شد.

به گزارش روز يكشنبه به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در جلسه اعضاي شوراي كشتي آسيا( ‪ ) AAWC‬در مورد برگزاري مسابقات آسيايي در رده‌هاي مختلف سني در كشورهاي ميزبان در سالهاي ‪ ۲۰۱۱‬و‪ ۲۰۱۲‬ميلادي و همچنين برگزاري جام جهاني زنان در سال ‪ ۲۰۱۲‬در ژاپن بحث و تبادل نظر شد.

ضمن اينكه در اين نشست به مسايل ديگري اعم از بررسي مركز آموزش كشتي در قطر كه فيلا در مسكو با آن موافقت كرده بود و همچنين پيشنهاد ايران جهت راه اندازي يك مركز آموزش بين‌المللي كشتي در ايران نيز پرداخته شد.

گفتني است سيد اكبر ميري روشن عضو شوراي كشتي آسيا و رئيس كميته روابط بين‌الملل فدراسيون كشتي نيز در اين جلسه حضور داشت كه خواستار حمايت بيشتر اعضاي نشست از برگزاري مسابقات بين‌المللي در ايران شد.

همچنين جلسه كلينيك داوري نيز روز گذشته به سرپرستي كيم از كره جنوبي و با حضور دو داور ايراني، مهدي خالدي و اكبر ميري روشن در دهكده فني بازيها برگزار شد كه در نهايت پس از بررسي آخرين مقررات فيلا ، علي اكبر طهماسبي به عنوان عضو هيات ژوري و بهمن طالبي نيز به عنوان رييس تشك‪B‬ انتخاب شدند.تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: