برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه‌های شهرآورد تبریز/استقبال اندک تماشاگران / تشویق تیم حریف و اخراج در 2 دقیقه!

شهرآورد شهر تبریز در حالی عصر امروز با برتری پرگل تیم تراکتورسازی به پایان رسید که استقبال تماشاگران از این مسابقه غیر منتظره و اندک بود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز یکشنبه تیم‌های شهرداری تبریز و تراکتورسازی  تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برابر هم به میدان رفتند که در نهایت تیم تراکتورسازی با نتیجه 5 بر 2 حریفش را شکست داد.

حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید:
* در حالی که انتظار می‎‌رفت استقبال تماشاگران تبریزی از شهرآورد این شهر همانند بازی‌های گذشته جالب توجه باشد اما تنها حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور یافتند.

* تیم شهرداری تبریز درحالی میزبان این دیدار بود که تعداد تماشاگران این تیم در قیاس با هواداران تراکتورسازی بسیار کم بود.

* تماشاگران تیم تراکتورسازی پس از به ثمر رسیدن گل‌های برتری خود و تشویق بازیکنان این تیم، برای دقایقی تیم شهرداری را هم تشویق می‌کردند تا به این شکل از تیم دیگر تبریز حمایت کنند.

* علی علیزاده بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در فاصله زمانی 2 دقیقه دو کارت زرد از علیرضا فغانی داور مسابقه دریافت کرد و از زمین اخراج. وی در دقیقه 64 و پس از گل دوم تیم شهرداری برای بردن توپ به میانه زمین با مهدی محمدپور بازیکن حریف درگیر شد و کارت زرد نخستش را دریافت کرد. وی 2 دقیقه بعد با انجام هند عمدی کارت زرد دوم را گرفت.

* مهدی محمدپور بازیکن شهرداری تبریز در دقیقه 73 کارت زرد دومش را دریافت کرد تا از زمین مسابقه اخراج شود که مربیان و تماشاگران تیم شهرداری اعتقاد داشتند این بازیکن مستحق دریافت کارت زرد دوم نبوده است.

* علی صالح پناهی سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز هم که به این اخراج اعتراض داشت، یک دقیقه بعد از بازیکن این تیم از روی نیمکت اخراج شد.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: