برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در پاسخ به اظهارات علی آبادی؛محمد بنا: قرار بود دو طلا بگیریم که گرفتیم/ کدام معادله آقایان را بهم ریخته‌ایم!

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در واکنش به صحبت های رئیس کمیته ملی المپیک گفت: قرار بود کشتی فرنگی دو مدال طلا بگیرد که گرفته است حالا چطور آقایان مدعی شده اند که سوریان معادلات را بهم ریخته است!

محمد بنا در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: سوریان در بازیهای آسیایی با قرعه سختی روبرو شده بود و دیدار مقابل حریفانی از کره جنوبی نایب قهرمان جهان و کره شمالی کشتی های دلاورانه ای را گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به قرعه سختی که داشت و نتوانسته بود خود را با شرایط ساعتی وقف دهد و 48 ساعت نخوابیده بود در کشتی مقابل حریف ژاپنی از نظر بدنی تحلیل رفت.

بنا تصریح کرد: سوریان در تایم سوم کشتی با حریف ژاپنی اشتباه نکرد که مجری فن شد زیرا بارانداز شگرد اوست ولی اشتباه تکنیکی او آنجا بود که نتوانست بخوبی بارانداز را جمع و جور کند و آنرا به اجرا بگذارد.

وی تاکید کرد: این مسابقات برای سوریان تمام شده است. بهرحال او باید تلاش کند در مسابقات آینده جبران کند و من او را به کشتی باز می گردانم.

بنا در پاسخ به اظهارات رئیس کمیته ملی المپیک که در گفتگو با مهر گفته است "شکست سوریان معادلات را به هم ریخت" اظهار داشت: آیا کسی پیش بینی می کرد که نوروزی و عبدولی مدال طلا کسب کنند پیش بینی سازمان تربیت بدنی برای ما دو مدال طلا بود که گرفتیم دیگر کدام پیش بینی آقایان بهم ریخته است. شاید کسب یک مدال طلای بیشتر پیش بینی آقایان را بهم ریخته است.

دارنده مدال نقره جهان در پایان خاطرنشان کرد: ما در روزهای آینده نیز در چهار وزن باقی مانده توانایی کسب مدال طلا را داریم و این طلاها را به مردم ایران و مسئولان سازمان تربیت بدنی تقدیم می کنیم!


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: