برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با بهترين تيم آسيا بازي داريم

مربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: همه چيز براي شكست دادن ژاپن قدرتمند در نيمه‌نهايي مهياست.

اميرحسين پيرواني  درباره آخرين وضعيت آمادگي تيم ملي فوتبال اميد ايران در آستانه بازي با ژاپن در مرحله نيمه نهايي بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو، اظهار كرد: شرايط خوب است، ما امروز (يكشنبه) از ساعت 16:30 تا 18 جلسه‌اي فني را با حضور ديگر مربيان براي آناليز ژاپن و اتخاذ برنامه‌ها و تصميم‌هايمان برگزار كرديم، پس از آن بازيكنان هم به جلسه اضافه شدند و در مدت 45 دقيقه آناليز كامل و دقيقي براي آنها توضيح داده شد و سپس برنامه‌هاي تاكتيكي را تشريح كرديم. پس از آن كه شرح وظايف به دقت براي بازيكنان تعريف و تعيين شد،‌ اواخر جلسه به پرسش و پاسخ آنها با ما اختصاص يافت تا ابهامي باقي نماند و در نهايت به جمع‌بندي خوبي براي بازي نيمه‌نهايي رسيديم.

وي افزود: ما هيچ مصدومي نداريم و تنها سينا عشوري به دليل دو اخطاره بودن نمي‌تواند در بازي كند، بازيكنان صبح امروز در ساعت 11 تمرين كاملي را برگزار كردند. ما فردا نيز يك جلسه تمريني سبك و يك جلسه آناليز خواهيم داشت. بازيكنان هيچ مشكلي ندارند، تغذيه و استراحت خوبي داشتند، شايد در كمتر اردويي فوتباليست‌هاي ايراني تمام وقت در دهكده حضور دارند. فضاي روحي رواني اردو كاملا شاداب و مساعد است و ارتباط بازيكنان با مربيان به گواه نفرات بزرگسالي كه در تيم اميد هستند، بي‌سابقه است. همه چيز خوب است تا انشاالله با دعاي خير مردم بتوانيم با يك بازي خوب در نيمه نهايي، پيروزي بر ژاپن كه دور از دسترس هم نيست را بدست آوريم.

پيرواني در ارزيابي‌اش از تيم ژاپن، گفت: اين تيم تمام بازي‌هاي گذشته‌اش را برده و با چهارده گل زده و بدون گل خورده آمار خوبي را پيش از اين بازي دارد. پس از آناليز دقيق اين تيم مشخص است كه آنها برنامه‌هاي تاكتيكي خوبي دارند و منظم بازي كردن فاكتور ويژه اين تيم است. بازيكنان‌شان به درستي از عهده وظايف فني برمي‌آيند و با سرعت بالا و نيز تكنيكي كه دارند باعث شده تا تسلط‌شان بر مالكيت توپ زياد باشد. بايد پذيرفت كه ژاپن تيم بسيار قدرتمندي است و شايد بتوان گفت بهترين تيم آسيا هستند. در مقابل تيم ما هم تاكنون بازي‌هاي منطقي و خوبي را انجام داده و در مقابل عمان هم اگر برخي فرصت‌ها با بدشانسي هدر نمي‌رفت،‌ مي‌توانستيم با اختلاف سه گل پيروز باشيم. معتقدم اگر بازيكنان ما خودشان باشند مي‌توانيم در نيمه نهايي حتي برابر ژاپن پيروز باشيم.

مربي تيم اميد در پاسخ به اين سوال كه بازي با ژاپن در نيمه‌نهايي را سخت‌تر مي‌دانيد يا به طور مثال بازي با كره جنوبي در فينال را، اظهار كرد: مرحله نيمه‌نهايي با توجه به خاصيتي كه دارد مي‌تواند از بازي فينال هم سخت‌تر باشد، از نظر من ژاپن و كره جنوبي فوتبالي سرعتي و شبيه به هم را دارند و براي من تفاوتي نمي‌كرد با كدام‌شان بازي كنيم. اما امارات با فوتبال كندي كه دارد با توجه به سرعت بازيكنان ما، مي‌توانست حريف بهتري براي ايران باشد.

پيرواني تاكيد كرد: بازيكنان بر اين باورند كه مي‌توانيم برابر ژاپن برنده باشيم. هيچ مساله نگران‌كننده‌اي براي نتيجه‌ گرفتن وجود ندارد و ما هم به موفقيت بسيار خوش‌بين هستيم. با توكل به خدا و دعاي مردم، اميد به پيروزي و راهيابي به فينال را داريم.
تاریخ: 1389/9/1
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: