برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برکناری مربی جدید پیش از شروع فصل!/ شما اسم این گونه کارها را چه می گذارید؟!

چند هفته پیش بود که عبدالمجید باقری‌نیا توسط شهرام شفيع‌زاده برای چندمین بار به عنوان سرمربی استقلال اهواز انتخاب شد اما مديران عجيب تيم اهوازي اين‌بار موفق شدن بار ديگر با زدن ركورد فصل قبل‌ خود، سرمربي تيم‌شان را پيش از شروع فصل از كار بركنار كنند!‌
اتفاقي كه مي‌تواند نام شفيع‌زاده‌ها را در عرصه مديريت فوتبال جهاني‌تر از گذشته كند! حالا قرار است علی فیروزی (همان مربي‌اي كه چند هفته قبل بركنار شده بود و باقري‌نيا جايگزينش شده‌ بود!) مجددا هدایت آبی‌پوشان اهوازی را برعهده بگیرد. شهرام شفیع زاده، مدیرعامل استقلال‌اهواز در اين‌باره اینگونه توضيح مي‌دهد:
 
«آقاي باقري‌نيا در تماس با سرپرست باشگاه خواهان 40 درصد از مبلغ قراردادش شده و گفته که اگر این مبلغ را تا امروز به او ندهیم از استقلال‌اهواز جدا مي‌شود. من هم گفتم در حال حاضر این امکان وجود ندارد که 40 درصد از مبلغ قرارداد را به او بدهیم اما پيش از شروع فصل به‌طور حتم پول باقری‌نیا را پرداخت خواهیم کرد که در نهایت مورد موافقت این مربی قرار نگرفت.» شفیع‌زاده در مورد انتخاب علی فیروزی به عنوان سرمربی جدید استقلال اهواز هم می‌گوید: «ما قبل از انتخاب باقری‌نیا روی فیروزی نظر داشتیم و حتی از او برنامه هم گرفتیم اما ایشان کارمند شرکت نفت است و آن زمان باید ماموریت می‌گرفت. در هرحال ما با این مربی بعد از جدایی باقری‌نیا حرف زدیم و گویا مشکل او حل شده است. ضمنا باید اين را هم بگويم که به هيچ‌وجه از جدايي باقري‌نيا ناراحت نیستم و این حق ايشان بود که براي آينده‌اش تصمیم بگیرد.»
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: