برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش و حواشی تمرین امروز استقلال

اولین تمرین تاکتیکی استقلال بعد از دیدار مقابل ذوب‌آهن، عصر امروز از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی و در زمین شماره 3 این مجموعه برگزار شد.

* امیدرضا روانخواه پس از مدت‌ها دوری از میادین، در تمرین شرکت کرد و مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان قرار گرفت.
فرهاد مجیدی و امید روانخواه تنها به دویدن دور زمین اکتفا کردند.مجیدی پس از گفت و گوی کوتاه در خصوص آخرین وضعیت خود با مظلومی محل تمرین را ترک کرد.

* میلاد میداودی که در دیدار مقابل ذوب‌آهن دچار آسیب دیدگی شده بود، امروز با دست بانداژ شده به تمرین پرداخت.به گفته پزشک استقلال این بازیکن می تواند تیمش را در دیدار با استیل آذین همراهی کند.

* تمامی اعضای تیم استقلال به مناسبت روز خبرنگار استقبال گرمی از اهالی رسانه انجام دادند و روز خبرنگار را به افراد حاضر در محل تمرین تبریک گفتند.

* رضا رجبی مسئول آکادمی استقلال و شاهرخ بیانی آنالیزور این تیم از نزدیک تمرین آبی‌پوشان را تماشا کرد. آرش برهانی تنها غایب تمرین امروز آبی‌پوشان بود.

* مجتبی جباری پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به همراه سایر بازیکنان استقلال به تمرین پرداخت.

* پرویز مظلومی در اواسط تمرین به صورت جداگانه با فرهاد مجیدی و حنیف عمران‌زاده صحبت کرد. سرمربی استقلال در ابتدای تمرین 15 دقیقه برای آبی‌پوشان صحبت کرده و از آنها خواست با جدیت تمرینات این هفته را ادامه دهد.سرمربی استقلال از بازیکنان خواست تا قدر امتیازات را بدانند که این تیم آخر فصل به مشکل بر نخورد.

* کارهای کششی، استقامتی، دویدن دور زمین، ارسال پاس‌های کوتاه، سانتر از جناحین، شوت به سمت دروازه و فوتبال درون تیمی از آیت‌های اصلی تمرین امروز آبی‌پوشان بود.

تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: