برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در این هفته و در لیگ فوق حرفه ای ایران رخ داد: انجام یک بازی زودتر از زمان مقرر برای آنکه بازیکنان تیم میهمان به پرواز هواپیما برسند!!

اخراج کارگران تابلوهاي تبليغاتي / راهنما ییهای غیر قانونی کمک مربی مس پشت دروازه ی ملوان/ شعار هواداران مس علیه اولادی/ حضور بیوتر در انزلی/ داد و فریاد صمد اقا در رختکن مس در حاشیه های ديدار ملوان بندرانزلي و مس کرمان

کاوه چلمبری/ بندر انزلی /خبرگزاری پارس فوتبال

ديدار ملوان بندرانزلي و مس کرمان برای به موقع رسيدن تيم مس به پرواز فرودگاه  و اینکه بازیکنان از پرواز جا نمانند ، يک ربع زودتر و در راس ساعت شش آغاز شد.

پيش از ورود دو تيم، نوجوانان توپ جمع کن با پارچه نوشته اي با مضمون " 17 مرداد، روز خبرنگار مبارک باد، روابط عمومي موسسه فرهنگي ورزشي ملوان منطقه آزاد انزلي" وارد زمين شدند.

نبي الله باقريها پيش از آغاز بازي به سمت نيمکت ملوان آمد و با کادرفني خوش و بش کرد.

پيش از آغاز سوت بازي توسط عليرضا اکبريان، مهرداد اولادي و محسن مسلمان مورد تشويق هواداران ملوان قرار گرفتند.

يدالله سليماني ناظر سخت گير فدراسيون، مسوول و کارگران تابلوهاي تبليغاتي درون زمين را به روي سکوها فرستاد.

کيوان امرايي که در تمرين روز سه شنبه ي گذشته ي مس با هواداران کرماني درگير شده بود در ترکيب اين تيم حضور داشت.

40 نفر از هواداران مس از کرمان به انزلي آمده بودند و در طول بازي تيم محبوب خود را جانانه تشويق کردند.

سکوهاي بلند پشت دروازه ي استاديوم تختي خالي از هوادار بود.

آلن باسيچ با ادينهو در طول بازي يارگيري من تو من داشت.

خالي بودن تابلوهاي تبليغاتي بزرگ رو به روي جايگاه واقع در وسط استاديوم تختي که در ليگ هاي هشتم و نهم توسط منطقه آزاد انزلي حمايت مي شد جالب توجه بود.

در دقيقه ي 42 روي پاس محسن مسلمان به پژمان نوري و سانتر پژمان روي دروازه ي مس، فرزاد حسين خاني دروازه ي خودي را گشود تا حلقه ي شادي قوهاي سپيد با حضور کاپيتان پژمان، مهرداد اولادي، محسن مسلمان، محمد نزهتي، علي جراح کار و مهران جعفري شکل بگيرد.

هنگامي که گوينده ي استاديوم اعلام کرد گل ملوان توسط فرزاد حسين خاني به ثمر رسيده است تماشاگران حاضر با شعار "فرزاد آقاي گل" وي را مورد تشويق قرار دادند!

نيمه ي اول يک دقيقه وقت اضافه داشت.

بنري با تصوير پژمان نوري در کنار تصوير اسطوره ي فوتبال ايران سيروس قايقران با نوشته ي پژمان با تعصب در ورزشگاه تختي نصب شده بود. به علت اينکه در بالاي اين بنر تبليغات شرکت مجري آن درج شده بود در بين دو نيمه مسوولان برگزاري مسابقه دستور دادند تا بنر مزبور پايين کشيده شود. اما به علت آنکه اين بنر در جاي بلندي قرار داشت تا آخر بازي در ورزشگاه باقي ماند.

در بين دو نيمه مهدي دغاغله و عادل کلاه کج بازيکنان خوزستاني ملوان و مس خوش و بش صميمانه اي با يکديگر کردند.

در دقيقه ي دوم نيمه دوم هنگامي که آلن باسيچ روي پاي ادينهو تکل خطرناکي انجام داد و کارت زرد گرفت، ساکت الهامي مربي مس از غفلت داور تازه کار ليگ برتر استفاده کرد و کاملا وارد زمين شد تا دستورات تاکتيکي را به بازيکنان مس منتقل کند!

طرفداران مس با تشويق مداوم احمد حسن زاده از صمد مرفاوي خواستار ورود وي به زمين بودند. اتفاقا بلافاصله بعد از ورود اين بازيکن، مس توسط ادينهو در دقيقه ي 65 به گل تساوي دست يافت.

در دقيقه ي 65 امرايي از جناح راست توپ را روي خط هجده قدم ملوان به ادينهو رساند و ضربه ي دقيق ادينهو گل تساوي را براي مس به ثمر رساند.

فلمينگ دانمارکي مدرس فيفا که به تازگي به کادر مربيان مس پيوسته به صورت غيرقانوني در پشت دروازه ي مس مشغول راهنمايي بازيکنان مس بود و هر بار که دوربين هاي فيلمبرداري به سمت او مي رفت تظاهر به گرم کردن ذخيره ها مي کرد!

طرفداران مس مهرداد اولادي را بارها با شعار اولادي فراري مورد نوازش قرار دادند که مورد اعتراض هواداران ملوان واقع شد.

در دقيقه ي 84 به دنبال تيکي تاکاي ملوانان محسن مسلمان توسط پيروز قرباني نزديک محوطه ي جريمه ي مس سرنگون شد اما عليرضا اکبريان اعتقادي به پنالتي نداشت.

بازيکنان مس به خصوص ارشاد يوسفي که از نتيجه ي مساوي در خانه ي حريف راضي بودند رو به وقت کشي آوردند که در يکي از اين صحنه ها پژمان نوري به او گفت: "ارشاد خجالت بکش پاشو بازي کن".

در دقيقه ي 87 محسن مسلمان از جناح چپ دفاع مس کرمان نفوذ کرد و توپ را به داخل محوطه جريمه فرستاد. حسين ابراهيمي با حرکت عالي بدون توپ اجازه داد که نوري در موقعيت شوت زني قرار بگيرد، شوت دقيق و زميني کاپيتان پژمان گل پيروزي را براي ملوانان به ارمغان اورد.

پس از به ثمر رسيدن گل دوم در دقيقه ي 87 حلقه ي شادي قوهاي سپيد با حضور پژمان ، حسين ابراهيمي، مهدي دغاغله، مهرداد اولادي، علي جراح کار و علي رمضاني شکل گرفت.

پس از به ثمر رسيدن گل دوم ملوان  هواداران با شعارهاي "پژمان لوييز فيگو" ، "غيرت انزليچي همينه همينه" و "سوراخ شهر کرمان" شادي خود را نشان دادند.

هواداران مس هنگامي که پژمان نوري پا به توپ مي شد شعار پزمان مسي را سر مي دادند.

در دقايق پاياني بازي شجاع خليل زاده شماره ي 3 مس کرمان با بداخلاقي به سمت يکي از نوجوانان توپ جمع کن حمله ور شد!

در دقيقه ي 93 پس از اخراج محمد رستمي، ارشاد يوسفي دروازه بان مس به سمت او حمله ور شد!

در دقيقه ي 96 بازي روي آخرين موقعيت مس، ارشاد يوسفي دروازه ي خود را رها کرده و وارد محوطه ي جريمه ي ملوان شد.

صمد مرفاوي پس از پايان بازي در رختکن حسابي از خجالت بازيکنان مس در آمد. صمد آقا همچنين حاضر به پاسخگويي به خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتي نشد، سرمربي مس به نحوه ي داوري معترض بود.

شادي در تاريکي: هنگامي که وارد رختکن ملوان شدم برق رختکن قطع بود و به اين ترتيب شادي اولين برد قوي سپيد در رختکن تاريک شکل گرفت.

از ورود آدريانو آلوز که روزگاري در تيم مس توپ مي زد به رختکن اين تيم جلوگيري به عمل آمد!

بيوتر دستيار قطبي که براي ديدن بازي ملوان و مس به انزلي آمده بود پس از پايان بازي به رختکن ملوان آمد و ضمن ابراز رضايت از بازي پژمان نوري جوياي احوال کاپيتان ملوان و مهرداد اولادي شد.

فرهاد پورغلامي در کنفرانس مطبوعاتي در پاسخ به سوال خبرنگاري که در مورد خرابي چمن تختي انزلي از وي پرسيده بود گفت: "اميدوارم به زودي با تعامل باشگاه ملوان، منطقه ازاد و تربيت بدني انزلي اوضاع چمن انزلي بهبود پيدا کند".

تعويضی ها:

حسين ابراهيمي به جاي مهران جعفري دقيقه ي 58، عليرضا رمضاني به جاي بابک پورغلامي  دقيقه ي 73 و مهدي دغاغله به جاي محمد نزهتي دقيقه ي 78 از ملوان.

احمد حسن زاده به جاي قاسم دهنوي دقيقه ي 64، عدال کلاه کج به جاي مهرداد پولادي دقيقه ي 76 و فراز فاطمي به جاي فرهاد سالاري دقيقه ي 90 از مس.

اخطاري ها:

رستمي و باسيچ از ملوان ، پولادي و ادينهو از مس.

اخراجي:

محمد رستمي از ملوان.

تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: