برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نفرات برتر وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم وزنه برداري نوجوانان ايران معرفي شدند

ورزش. وزنه برداري. نوجوانان كشور. مازندران
ساري - اولين روز رقابت‌هاي وزنه برداري نوجوانان ايران با معرفي نفرات برتر وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در رقابتهاي وزن ‪۵۰‬كيلوگرم مسابقات نوجوانان كشور كه شنبه شب در بابلسر برگزار شد، در حركت يكضرب، رضا زارعي از استان فارس با ثبت ركورد ‪ ۷۵‬كيلوگرم به مقام قهرمان رسيد، عليرضا عرب پور از استان فارس با ركورد ‪ ۶۷‬كيلوگرم و عليرضا ميرنصيري از استان اصفهان با بالا بردن وزنه ‪ ۶۲‬كيلوگرمي به ترتيب دوم و سوم شدند.

در حركت دوضرب نيز رضا زارعي از استان فارس پس از بالا بردن وزنه ‪۹۰‬ كيلوگرمي عنوان قهرماني را از آن خود كرد، عليرضا ميرنصيري با ثبت ركورد ‪ ۷۹‬كيلوگرم نايب قهرمان شد و عليرضا عرب پور با ركورد ‪ ۷۳‬كيلوگرم به عنواني بهتر از سومي نرسيد.

در مجموع امتيازات اين وزن، رضا زارعي از استان فارس با ركورد ‪۱۶۵‬ كيلوگرم بالاتر از رقيبان به مقام قهرماني رسيد . عليرضا ميرنصيري از استان اصفهان با ‪ ۱۴۱‬كيلوگرم وزنه‌اي كه بالاي سر برد دوم شد و عليرضا عرب پور از استان فارس با ركورد ‪ ۱۴۰‬كيلوگرم به مقام سومي اين وزن رضايت داد در اين رقابت‌ها كه در رده سني ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۵‬سال و با نام پهلوان منوچهر برومند از قهرمانان اسبق وزنه برداري آسيا و جهان برگزار مي‌شود، ‪۱۵۶‬ وزنه بردار نوجوان از ‪ ۲۶‬استان كشور حضور دارند كه در ‪ ۸‬وزن (‪۶۲، ،۵۶ ،۵۰‬ ‪ ۹۴ ،۸۵ ،۷۷ ،۶۹‬و ‪ +۹۴‬كيلوگرم) و به مدت سه روز در تالار ورزشي شهيد اسماعيل نژاد بابلسر با هم رقابت مي‌كنند. ك/‪۳‬تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: