برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدير كل تربيت بدني فارس:خبرنگاران در توسعه ورزش نقش محوري دارند

ورزش. داخلي. روز خبرنگار
شيراز- مدير كل تربيت بدني فارس با بيان اينكه خبرنگاران چشم بيناي جامعه هستند گفت : اين قشر پر توان و زحمت كش در توسعه ورزش نقش محوري دارند و با نقد منصفانه خود گامي بزرگ در جهت توسعه پايدار بر مي‌دارند.

عليرضا گرامي صبح يكشنبه با عرض تبريك به مناسبت هفدهم مرداد ماه (روز خبرنگار) در گفت و گو با ايرنا افزود:جامعه‌اي پوياست كه در آن اطلاع رساني دقيق و شفاف صورت گيرد و براي تحقق اين امر نقش خبرنگاران بسيار حساس است و آنها مي‌توانند نقش راهبردي ايفا كنند.

گرامي با تقدير از خبرنگاران ورزشي نويس ، عكاسان و رسانه‌هاي صوتي تصويري استان فارس و كشور كه همگام با توسعه‌اي كه در وزش فارس شكل گرفته قدم برداشته اند، گفت:بخشي ازاين تحول و رويدادهاي خوبي كه در ورزش فارس بوجود آمد را مديون اين قشر زحمت كش مي‌دانيم كه با اطلاع رساني و نقد هاي منصفانه خود ورزش فارس را بطور بي‌سابقه‌اي حمايت كردند و ما نيز وظيفه خود مي‌دانيم به نحو شايسته‌اي از اين عزيزان تقدير كنيم.

وي خاطر نشان كرد : اگر بخواهيم به دور از انصاف و واقعيت مسايل گوناگوني كه در ورزش اتفاق مي‌افتد را وارونه جلوه دهيم آن وقت آن چيزي كه بيشتر ضرر مي‌كند ورزش است ضمن اينكه يادمان باشد همه براي داشتن جامعه‌اي سالم ،با نشاط و بدور از هر گونه ناهنجاري تلاش مي‌كنيم.

مدير كل تربيت بدني فارس تصريح كرد : خبرنگاران بايستي به آنچه كه به عنوان يك واقعيت روي مي‌دهد توجه شاياني داشته باشند و از پرداختن به حاشيه كه بيشتر مورد سوء استفاده فرصت طلبان قرار مي‌گيرد دوري كنند تا اعتمادي كه در اين راه بدست مي‌آورند را به راحتي از دست ندهند.

وي با بيان اينكه در شرايط كنوني هر چقدر به صورت شفاف اطلاع رساني كنيم اعتماد مردم را نسبت به رسانه‌هاي داخلي جلب كرده ايم،افزود : اين امر باعث مي‌شود كه آنها كمتر به سراغ رسانه‌هاي بيگانه بروند و اين روش نيز بهترين روش مبارزه با امواج‌هاي خبري با جهت‌گيري خاص است.

وي اضافه كرد : به روز شدن و آشنايي با فناوريهاي پيشرفته اطلاع رساني مي تواند نقشي تعيين‌كننده در ارتقاي اطلاعات خبرنگاران داشته باشد.

مدير كل تربيت بدني فارس با اشاره به اينكه خبرنگاران نبايد تنها به انتشار خبر اكتفا كنند تصريح كرد : با داشتن درك درست از جامعه بايستي به سمتي گام بردارند كه با تهيه يك گزارش ويژه و يا تفسير يك موضوع مهم و تجزيه و تحليل آن مشكلات جامعه را حل كنند . ك‪۳‬تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: