برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان-آلمان/دو تیرانداز تفنگ درازکش زنان ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند

هشتمین روز از رقابتهای تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک در آلمان با راهیابی دو نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی ماده تفنگ درازکش 50 متر بانوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتمین روز از پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک لندن شنبه شب در دور پایانی مواد تپانچه راپید فایر 25 متر مردان و تفنگ درازکش 50 متر بانوان در رده سنی جوانان و دور مقدماتی 50 متر درازکش بانوان در رده سنی بزرگسالان دنبال شد.

در ماده تفنگ درازکش 50 متر زنان رده سنی جوانان منیره جمور در دور مقدماتی در رده بیست و هفتم جهان ایستاد و دینا فرزادخواه و فاطمه طاهری که به مرحله دوم راه یافته بودند به ترتیب چهل و ششم و پنجاه و پنجم شدند.

در همین ماده و در رده سنی بزرگسالان تیم سه نفره کشورمان در میان 30 تیم حاضر در این بخش عنوان چهاردهم را از آن خود کرد. در بخش انفرادی الهه احمدی از راهیابی به مرحله دوم بازماند اما صفیه صحراگرد و مریم طالبی جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را بدست آوردند. این دو تیرانداز کشورمان امروز در مرحله نیمه نهایی به مصاف حریفان خود می روند.

روز گذشته رقابتهای اسکیت زنان هم برگزار شد که ایران در این بخش نماینده ای نداشت.

پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک لندن با حضور بیش از دوهزار ورزشکار از 103 کشور جهان تا بیستم مردادماه در مونیخ آلمان دنبال می شود. تاکنون تنها یک نماینده ایران موفق به راهیابی به فینال مسابقه و کسب سهمیه المپیک لندن شده است.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: